Liepos-rugpjūčio mėnesio „Jurgita“ – apie madą ir gražiausius pasaulio paplūdimius

Ugnius Kiguolis - -
Liepos-rugpjūčio mėnesio „Jurgita“ – apie madą ir gražiausius pasaulio paplūdimius

„Life‘s A Beach“, – hipnotizuojančiu balsu dainavo kadaise kultinės britų popdžiazo grupės „Touch & Go“ vokalistė Vanessa Lancaster. Gyvenimas yra paplūdimys, kuriame visada norisi būti ant bangos, o dirbant mados industrijoje neatsilikti nuo to, kas yra vadinama sezono mainstream. Taigi kaip visada pristatome šio sezono mados tendencijas ir jau kreipiame žiūronus į 2012-ųjų tarpsezonines kolekcijas. Be to, šį kartą formuojame paplūdimio must-have sąrašą ir mintimis keliaujame nuo Prancūzijos iki pat Jamaikos! Pakeliui užsukome ir į Londoną pasidairyti po gatves ir parduotuves, taip pat ir į žaviąją Graikiją, kur graikų mados fotografas George Livieratos specialiai mūsų žurnalui padarė įspūdingą mados fotosesiją po Graikijos dangumi. Šioje fotosesijoje dirbusi graikų stilistė Antonia Skandalari puikiai suderino skirtingų Atėnų dizainerių drabužius ir aksesuarus, o viršelio mergina – modelis iš Lietuvos – Gerda Obelieniūtė vilkėjo Europoje žymaus graikų dizainerio Spyridono Tsagarakiso sukurtą kostiumą. Mūsų šio mėnesio superherojus Viktoras Diawara mus trumpam perkėlė į tolimąją Afriką. Jis papasakojo apie du visiškai skirtingus savo pasaulius: nuo gyvenimo Vilniaus loftuose iki mums sunkiai suvokiamo gyvenimo Malyje – musulmoniškoje Afrikos šalyje, esančioje įkaitusioje Sacharos dykumoje. Tačiau nuo skurdo iki spindesio labai netoli… Žurnalą užbaigėme Kanais – prabanga tviskančiu Prancūzijos Rivjeros kurortu, kuriame vyksta ne tik garsusis Kanų kino festivalis, bet ir stulbinantys aukštosios virtuvės haute cuisine renginiai. Jau netrukus sužinosite, kaip atrodo Kanų meniu ir ką festivalio metu ragavo pats Robertas de Niro bei jo draugai Uma Thurman ir Jude’as Law. Ir tai dar ne viskas – mes gavome geriausių šių metų prancūzų virtuvės šefų „Les Cook and Roll“ receptus ir spausdiname juos savo žurnalo puslapiuose. Taigi skanaus ir gero skaitymo!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt