Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

Gabriel E. Hall - -
Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

Modelių darbus sekanti internetinė svetainė lexposure.net sudarė geriausiai per šią vasarą pasirodžiusių manekenių TOP 10. Jų darbų sąrašuose – daugybė fotosesijų populiariems mados leidiniams bei įvairioms reklaminėms kampanijoms. Žinoma, artėjančios didžiosios madų savaitės ir garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymai gal kiek ir pakoreguos šių žavių manekenių išsidėstymą perspektyviausiųjų ir sėkmingiausiai dirbančiųjų sąraše. Tačiau tai pamatysime pasibaigus rudeniui. Na, o dabar pats metas pažvelgti, kam ši vasara buvo pati produktyviausia!

10.Taigi, dešimtuką pradeda Danijos manekenė Freja Beha Erichsen. Šią vasarą mergina tapo rudens/žiemos sezono Gap, Gucci, Chanel, Pollini, J Brand reklamos veidu. Ji taip pat papuošė „V“, britiškojo ir japoniškojo „Vogue“ puslapius ir netrukus pasirodys ant „Purple“ žurnalo viršelio.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

9. Šešiomis nuostabiomis reklaminėmis kampanijomis naująjį sezoną pradėjo prancūzė Sigrid Agren. Jos atvaizas papuošė du Calvin Klein bei Karl Lagerfeld, Chloe, Bottega Venetta ir Stella McCartney reklaminius stendus. Mergina šią vasarą taip pat pasirodė Rusijos, Kinijos ir Paryžiaus „Vogue“ žurnalo puslapiuose.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

8. Jauna, veržli ir energinga. Amerikietė Karlie Kloss jau seniai užsitarnavo daug simpatijų mados pasaulyje. Šią vasarą manekenė sudalyvavo Chloe, Kenzo ir Pringle of Scotland reklaminių kampanijų fotosesijoje, o taip pat savo atvaizdu papuošė amerikietiškąjį „Vogue“.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

7. Kelią į dar didesnę sėkmę drąsiai šią vasarą skynėsi ir žavioji Edita Vilkevičiūtė. Jos profesionalumu galėjome įsitikinti pažvelgę į Blumarine, Dior Fragnance, Calvin Klein White Label, Massimo Dutti, Dolce & Gabbana bei K Karl Lagerfeld rudens/žiemos sezonui skirtas reklamas. Edita taip pat pradžiugino savo gerbėjus pasirodydama „W“, „Harper’s Bazaar“, „L’Express“, „Numero“ bei Japonijos, Vokietijos ir Australijos „Vogue“ puslapiuose.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

6. Produktyvia vasara gali pasigirti ir Lenkijos modelis Anja Rubik. Jai neliko abejingi garsiausi mados kūrėjai ir pakvietė ją tapti Gucci, Balmain, Armani Code, Etro, Chloe bei Quazi Jewerly reklamų veidu. Mergina taip pat pasirodė Vokietijos, Japonijos bei Prancūzijos „Vogue“ žurnalupse.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

5. Kas šią vasarą tapo Gucci, Phi ir Jil Sander mūza? Taip, tai Rusijos modelis Natasha Poly. Būtent jai atiteko garbė reprezentuoti šių mados kūrėjų naujausių kolekcijų darbus. Merginą taip pat galime išvysti ir vartant „Spur“ bei Prancūzijos, Vokietijos ir Japonijos „Vogue“ žurnalus.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

4. Visame pasaulyje garsiai Vokietijos manekenei Lara Stone šią vasarą dėmesio tikrai netrūko. Po itin sėkmingo pasirodymo Paryžiaus haute couture mados savaitėje, kurioje ji buvo tituluota jos top modeliu, sekė fotosesijos populiariesiems „Numero“, „Harper’s Bazaar“, „W“ bei Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos „Vogue“ leidiniams. Neišsenkantį supemanekenės potencialą pastebėjo ir mados atstovai Eres, Dsquared2 bei Jaeger. Būtent Lara tapo jų rudens/žiemos kolekcijų reklamos veidu.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

3. Pavasarį užėmusį pirmąją geriausių modelių sąrašo vietą manekenė Anna Maria Jagodzinska šį kartą nusirito dviem laipteliais žemyn. Nepaisant to, ji ir toliau išlieka vienu paklausiausių veidų mados industrijoje. Manekenė šią vasarą papuošė Bottega Veneta, David Yurman, Oscar de la Renta, Tom Ford reklaminius stendus, o taip pat pasirodė mados biblijos – „Vogue“ – puslapiuose.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

2. Antrąja dešimtuko vieta gali džiaugtis Rusijos manekenė Sasha Pivovarova. Šią vasarą mergina papuošė daugelio šalių (pav. Amerikos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos) „Vogue“ puslapius. Jos atvaizdą taip pat galėjo pamatyti žurnalų „W“, „Elle“, „Harper’s Bazaar“ skaitytojai. Be to, savo žavesį visam pasauliui manekenė pademonstravo tapdama Chanel, Prada ir H & M reklamų veidu.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

1. Ir pagaliau pasiekėme aukščiausią geriausiai vasarą dirbusių manekenių dešimtuko vietą. Na, o joje sutinkame Brazilijos modelį Raquel Zimmermann. Reklaminės Giorgio Armani, Gucci, Victor & Rolf Fragnance, Hermes bei Shiseido reklaminės kampanijos ir, žinoma, amerikietiškojo ir prancūziškojo „Vogue“, „W“, „i – D“, „Elle“ ir „Love“ žurnalų puslapiai nulėmė šią vasarišką jos pergalę.

Lietuvė – pasaulio geriausių modelių sąraše

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt