Lietuvės Milano mados savaitėje

Olivia Morelli - -
Lietuvės Milano mados savaitėje

Šią savaitę pasibaigė ryški, prabangi ir saulėtomis dienomis dvelkianti Milano mados savaitė. Mados mylėtojams ji padovanojo daug malonių akimirkų ir supažindino su ateinančio pavasario/vasaros madomis.

Į Milaną buvo nuvykusios ir keletas lietuvaičių. Štai ant vieno garsiausio mados pasaulio dueto Domenico Dolce ir Stefano Gabbana podiumo išvydome net penkias mūsų šalies manekenes. Lietuvaičių grožiui neliko abejingi ir tokie žymūs vardai kaip Moschino, Emporio Armani, Dsquared2, Bottega Veneta, Etro, Emilio Pucci bei dar daugelis kitų. Daugiau įspūdžių iš merginų pasirodymų – nuotraukose!

Augustė Abeliūnaitė

Garsiais vardais savo darbų sąrašą papildė Augustė Abeliūnaitė. Ji demonstravo Alberta Ferretti, Byblos, Dsquared2, D&G, Emporio Armani, Enrico Coveri, Just Cavalli, Kristina Ti, Love Sex Money, Massimo Rebecchi, Miss Bikini Luxe, Moschino Cheap & Chic, Alviero Martini drabužius.


Julija Steponavičiūtė

Juliją Steponavičiūtę galėjome išvysti ant Bottega Veneta, D&G, Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferré, Iceberg, Missoni, Moschino, Salvatore Ferragamo podiumų.


Edita Vilkevičiūtė

Milane Edita Vilkevičiūtė pristatė N21, D&G, Etro, Blumarine, Emilio Pucci, Dolce & Gabbana drabužius iš pavasario/vasaros kolekcijų.


Eglė Tvirbutaitė

Milano mados savaitėje darbavosi ir Eglė Tvirbutaitė. Ji dalyvavo Anteprima, Dolce & Gabbana, Jo No Fui, Mila Schön (uždarė), Alviero Martini kolekcijų pristatymuose.


Rasa Žukauskaitė

Rasa Žukauskaitė šį kartą pristatė, kokias šiltojo sezono madas siūlo Dolce & Gabbana, Versus ar Just Cavalli.


Erika Labanauskaitė

Milano podiumu žingsniavo ir Erika Labanauskaitė. Ji demonstravo Paola Frani, Albino, Daniela Gregis, Henrik Vibskov naujausių kolekcijų drabužius.

Vika Volkutė

Milano mados savaitėje išvydome ir dar vieną lietuvaitę – Viką Volkutę. Ji dalyvavo Rocco Barocco, Etro, Dolce & Gabbana, Mila Schon ir Les Copains kolekcijų pristatymuose.

Šiuo metu vyksta Paryžiaus mados savaitė, kuri užbaigs visą didžiųjų mados savaičių maratoną. Tad būtinai stebėsime ir pristatysime, kaip joje sekėsi modeliams iš Lietuvos.

Nuotraukos style.com, elle.com.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt