Lietuvos modelių agentūros (atnaujinta 2010.05.11)

Gabriel E. Hall - -
Lietuvos modelių agentūros (atnaujinta 2010.05.11)

atnaujintas straipsnis: Modelių agentūrų TOP 5

Žurnalas JURGITA įsipareigoja savo skaitytojams pateikti šviežią informaciją apie Lietuvoje veikiančias agentūras. Mes manome, kad tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu žinoti ką teisingai pasirinkti.

Šį agentūrų sąrašą stengsimės peržvelgti kuo dažniau ir pateiksime kuo išsamesnę informaciją apie Lietuvoje veikiančias modelių agentūras. Vienos agentūros su mumis bendrauja noriai, kitos, turėdamos savo tikslus, mus ignoruoja, menkina, trečios stengiasi slėpti savo veiklą, nerodyti rezultatų.

Neskaidriam agentūrų verslui atėjo galas!!

Jurgita.lt pažada savo skaitytojams pateikti tokią informaciją, kokia ji yra, niekam nepataikauti ir visus vertinti sąžiningai. Aprašysime savo nuomone apie visas Lietuvoje esančias modelių ir personažų agentūras, studijas, apie jų veiklą, bei galimybes. Jei informacija agentūroms atrodys netiksli, agentūroms bus suteikta galimybė ją koreguoti.

Lietuvos modelių agentūros (atnaujinta 2011.07.11) :

1. Supermodels Model Management -> tai vienintelė agentūra Lietuvoje turinti savo ofisus 3 didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Agentūra šiais metais suorganizavo didžiausią atranką Lietuvoje apvažiuodama net 72 miestus, ko Lietuvos istorijoje dar nebuvo. Agentūra, kartu su gerai žinomomis Lietuvos žvaigždėmis, turi savo modelių žvaigždžių mokyklą, kur panelės puikiai paruošiamos modelio darbui. Agentūrai priklauso žurnalas, todėl merginos turi didesnes galimybes patekti į mados fotosesijas ir spaudos puslapius.

2. Baltic Model Management -> Ilgą laiką laikėme šią agentūrą pirmoje vietoje. Bet pasianalizavę situaciją, peržvelgę agentūros vykdomą veiklą, peržvelgę agentūros darbus, nusprendėme, kad ši agentūra pirmos vietos nebeverta. Tai lemia ir tai, jog ši agentūra vis dar stengiasi laikytis senų tradicijų, slėpti informaciją, nebendardarbiauti su žiniasklaida, nepateikinėti teisingos informacijos, tuo iškreipdami realią situaciją.

3. Image Group -> 2010 metai ypač sėkmingi šiai agentūrai. Jie ne tik didžiausio mados renginio organizatoriai, bet ir turi puikų susitarimą su didžiausiu informaciniu portalu. Tai jiems suteikia didelį pranašumą prieš kitas agentūras, matome sėkmingai dirbančius naujus veidus, todėl manome, kad šiuo metu, būtent ši agentūra yra verta pirmos vietos.

4. Modilinos Model Management -> Palyginus su kitomis šiuo metu rinkoje esančiomis agentūromis, ši agentūra gana mažai dėmesio skiria naujų veidų paieškai, matome tik gerai dirbančius senus modelius.

5. PMST -> Agentūra turinti ofisus Prahoje, Lietuvoje ir Lenkijoje. Tai labai išranki modeliams agentūra.

6. OlialiaModels – Nauja modelių agentūra po visiems puikiai žinomu prekiniu ženklu. Nors prekinis ženklas vertinamas skeptiškai, agentūros vadovė Rūta (prieš tai dirbusi vadovės darbą Baltic Model Management) dirba profesionaliai, gerai išmano savo darbą ir stengiasi pasirūpinti potencialiais modeliais. Turėdami puikų žiniasklaidos užnugarį ši agentūra gali tapti viena iš lyderiaujančių agentūrų Lietuvoje.

7. Europe Centre Models -> Ši agentūra nedaro modelių atrankų, neskelbia rezultatų, bet turi neblogai dirbančių modelių.

8. Major Amber Models – nauja modelių agentūra, vietoj Metropolitan (2010 metų duomenimis). Įsipareigojo Major agentūrai, ko sėkmingai atsikratė Ex Image Major Group, dabar besivadinantys tiesiog Image Group. Įsipareigojimas sumažina galimybes modeliams.

9. Amodelica -> Modelių agentūra Kaune
10. MPmodels – nauja modelių agentūra Klaipėdoje (2009 metų duomenimis)
11. VilniusModels – nauja modelių agentūra (2010 metų duomenimis)

12. Dmax models -> 2010 metų duomenimis vis dar vykdo veiklą, nors tris kartus jau buvo atimti vardai už neteisėtą veiklą. Paskutiniais duomenimis naujoje teismo nutartyje, Dmax models agentūra, jos savininkas Xavier Bonhomme, Laukinis vakarų salūnas, ir vardas.lt pripažinti kaltais neteisėtai naudoję prekinį ženklą, jiems skirtos piniginės baudos.

13. Deima – vietinei rinkai
14. Revanda – daugiau vietinei rinkai, bet siunčia Paneles į įvairius grožio konkursus
15. Madesa – modelių agentūra Klaipėdoje skirta Lietuvos rinkai
16. Catwalk – modelių mokykla Vilniuje.
17. Editos Kastingas – žmonių ir reklamos personažų agentūra
18. Geras Veidas – žmonių ir reklamos personažų agentūra
19. Lietuvos Kino studija – žmonių ir reklamos personažų agentūra
20. Žvaigždžių Takas – modelių ir šokių studija
21. Žavi Blondinė – modelių agentūra Šviesiaplaukėms įkurta 2007 metų gale. (Vietinei rinkai)
22. Mažoji Mis – tik vaikams
23. SVmodels – Agentūra dirbanti su vaikais vietinėje rinkoje. Skelbiasi kaip geriausia 2008 metų modelių agentūra, nors apie toki konkursą lyderiaujančios agentūros Lietuvoje net negirdėję.
24. ProducingAgency – nauja Šokėjų / modelių / talentų agentūra (2009 metų duomenimis) daugiau dirba su šokėjomis
25. First Face Model – Vyrų modelių agentūra Lietuvoje.
26. Foto-modeliai.lt – modelių katalogas internete.
27. PureStar agency – tai daugiau šokėjų agentūra, mažai kas bendro su realiu modelių agentūros darbu, bei profesionaliais modeliais
28. Velvet models – erotinių modelių agentūra (susiję su nuogumu)
29. X-Models – erotinių modelių agentūra Vilniuje (Vietinei rinkai).
———————————————————————–
30. Aksmera – Sena agentūra vietinei rinkai. Manome, kad veikla nebevykdoma. Apie agentūros veiklą nieko nesigirdi ir nesimato.
31. Gmodels – G. Rusytės modelių agentūra. Manome, kad veikla nebevykdoma. Apie agentūros veiklą nieko nesigirdi ir nesimato. ‘2010
32. Lite models -> Manome, kad veikla nebevykdoma. Apie agentūros veiklą nieko nesigirdi ir nesimato. ‘2010.
33. Modeliai.com – servisas online. Manome, kad veikla nebevykdoma. Puslapis beveik nefunkcionuoja.
———————————————————————–
34. RICISmodels – 2010 metų duomenimis veiklos beveik nevykdo.
35. Tomana – modelių studija. nebeveikia (2008 metų duomenimis)
36. LTmodels – nebeveikia (2008 metų duomenimis)
37. Exemplum – uždaryta, perėmė „Supermodels“
38. Perspektyvus Modelis – uždaryta dėl prostitucijos organizavimo
39. Kakadū – uždaryta dėl prostitucijos organizavimo
40. DM agency – uždaryta dėl prostitucijos organizavimo
41. vita lucci – uždaryta dėl prostitucijos organizavimo
42. glitzmodels – nebeveikia (2008 metų duomenimis)
43. AMBER model agency – nebeveikia. pasikeitė į METROPOLITAN. 2010 duomenimis atnaujino veiklą ir pasivadino Major Amber Models
44. Metropolitan Modeling Agency -> nebeveikia, pasikeitė į Major Amber Models (2010 duomenimis)
45. ABCModels – nebeveikia, (2010 metų duomenimis)
46. Image Models -> Agentūra tapo PMST (2009 metų duomenimis)
47. Beyou – tapo ProducingAgency. (2009 metų duomenimis)

jei žinote nepaminėtų modelių agentūrų, prašome pranešti El. paštu redakcija@jurgita.lt

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt