Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

Julie Splinters - -
Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

Madingus žmones vienijantis internetinis portalas Jurgita.lt pristato 2009 metų pirmo pusmečio geriausių Lietuvos modelių penketuką. Topas buvo sudarytas surinkus informaciją apie merginų pasirodymų reklaminėse kampanijose, kolekcijų pristatymuose didžiųjų mados savaičių metu bei populiarių leidinių fotosesijose skaičių. Kiekviena iš šių sėkmingai mados pasaulyje įsitvirtinusių modelių gali pasigirti dirbusios su garsiausiais dizaineriais, žurnalų leidėjais ir fotografais. Jos yra atstovaujamos garsių užsienio modelių agentūrų, į pasaulinę šlovę palydėjusių ne vieną supermodelį.

Taigi, 2009 metų pirmo pusmečio Lietuvos modelių Top 5 sudaro:

5. Ernesta Petkevičiūtė.

Nuo pat pirmos dienos sėkmingai įsiliejusi į modelių tarpą, Ernesta šiemet sudalyvavo didžiosiose Niujorko, Paryžiaus bei Milano madų savaitėse. Produktyviai besidarbuojanti mergina šiais metais taip pat pasirodė Paul & Joe Sisters, Nina Ricci reklaminėse kampanijose. Taip pat perspektyviosios manekenės gerbėjai buvo nudžiuginti fotosesijomis „Sportswear International“ kataloge bei „Ginza“, „Fuddge“, „Spur“, „Madame Figaro“ žurnalų puslapiuose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

4. Simona Starkutė.

Debiutavusi dėka garsaus dizainerio Jil Sander, perspektyvi manekenė jau spėjo padirbėti Italijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Indijoje, Argentinoje bei kitose šalyse. Atstovaujama Place Model Management, Ford Models Europe, View Management, Simona Starkutė 2009 metais nusifotografavo „Grazia“, „Vanity Fair“ žurnalams, o taip pat ir „Wenz“, „The South“, „Littlewood“ bei „Figleaves“ katalogams.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

3. Eglė Tvirbutaitė.

Viena geriausių šalies manekenių nuo pat modelio darbo pradžios atkreipė pasaulio kūrėjų dėmesį ir skynė laurus. Įkvepiančiu pavyzdžiu tapo bendradarbiavimas su tokiais pasaulinio lygio dizaineriais kaip Christian Dior, Givenchy, Christian Lacroix, Alexander McQueen, Sonia Rykiel ir Nina Ricci. Nuo pat šių metų pradžios sėkmingai startavusi manekenė padirbėjo su Louis Vuitton, Alexander McQueen, Phi, Etro bei daugeliu kitų garsių mados kūrėjų. Mergina sudalyvavo Armand Basi, Patrizia Pepe, Tara Jarmon, Thierry Mugler reklaminių kampanijų fotosesijose. Ją taip pat galime išvysti ir „Vogue“, „Elle“, „Flair“ žurnalų puslapiuose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

2. Giedrė Dukauskaitė.

Tai yra mergina, kuri savo sėkmingais darbais išsikovojo vietą 50-ties geriausių pasaulio modelių sąraše. Atstovaujama tokių modelių agentūrų kaip New York Model Management, Models 1, Women Milan, Giedrė Dukauskaitė šiais metais pasirodė „10“, „Elle“, „French“, „Harper’s Bazzar“, „Numero Homme“, „Allure“ žurnalų puslapiuose. Metų pradžioje ji dalyvavo 35 didžiųjų mados savaičių garsių dizainerių kolekcijų pristatymuose. Giedrę taip pat galima išvysti DKNY, Replay Jeans prekės ženklų reklaminėse kampanijose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

1. Edita Vilkevičiūtė.

Sėkmingai pradėjusi modelio karjerą Ispanijoje, mergina savo gerbėjus nenustoja maloniai stebinti ir džiuginti iki šiol. Dalyvavimas didžiosiose mados savaitėse, fotosesijos žurnalams „L’Express Styles“, „Allure“, „Harper’s Bazaar“, „Numero“, „W“, „Vogue“, pasiūlymas tapti „Dior“ ar „Versace“ kvepalų bei Emporio Armani bei Dolce & Gabbana reklamos veidu yra tik keletas visų perspektyviosios manekenės nuveiktų darbų.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-07)

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt