Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

Olivia Morelli - -
Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

Madingus žmones vienijantis internetinis portalas Jurgita.lt pristato 2009 metų geriausių Lietuvos modelių penketuką. Topas buvo sudarytas pagal merginų pasirodymų reklaminėse kampanijose, kolekcijų pristatymuose didžiųjų mados savaičių metu bei populiarių leidinių fotosesijose skaičių. Kiekviena iš šių sėkmingai mados pasaulyje įsitvirtinusių modelių gali pasigirti dirbusios su garsiausiais dizaineriais, žurnalų leidėjais ir fotografais. Jos yra atstovaujamos garsių užsienio modelių agentūrų, į pasaulinę šlovę palydėjusių ne vieną supermodelį.

Taigi, 2009 metų Lietuvos modelių Top 5 sudaro:

5. Simona Starkutė

Pastebėta garsios dizainerės Jil Sander, perspektyvi manekenė jau spėjo padirbėti Italijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Indijoje, Argentinoje bei kitose šalyse. Atstovaujama Place Model Management, Ford Models Europe, View Management, Simona Starkutė 2009 metais nusifotografavo „Grazia“, „Vanity Fair“ žurnalams, o taip pat ir „Wenz“, „The South“, „Littlewood“ bei „Figleaves“ katalogams. Simona taip pat pasirodė prekės ženklų Hilfiger Denim bei La Senza reklamose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

4. Ernesta Petkevičiūtė

Nuo pat pirmos dienos sėkmingai įsiliejusi į modelių tarpą, Ernesta šiemet sudalyvavo didžiosiose Niujorko, Paryžiaus bei Milano madų savaitėse. Produktyviai besidarbuojanti mergina šiais metais taip pat pasirodė Paul & Joe Sisters, Nina Ricci, Tish & Cash, Axes reklamose. Itin didelio dėmesio Ernesta sulaukė tapusi garsių Italijos mados namų Moschino kolekcijos Cheap & Chic reklamos veidu. Taip pat manekenės gerbėjai buvo nudžiuginti fotosesijomis „Sportswear International“ kataloge bei „Ginza“, „Fudge“, „Spur“, „Madame Figaro“, „Elle“, „Lassie“ bei „High Fashion“ žurnalų puslapiuose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

3. Giedrė Dukauskaitė

Tai yra mergina, kuri savo sėkmingais darbais išsikovojo vietą 50-ties geriausių pasaulio modelių sąraše. Atstovaujama tokių modelių agentūrų kaip New York Model Management, Models 1, Women Milan, Giedrė Dukauskaitė šiais metais pasirodė „10“, „Elle“, „French“, „Harper’s Bazzar“, „Numero Homme“, „Allure“ žurnalų puslapiuose bei kalėdiniame „Neiman Marcus“ kataloge. Pavasarį ji sudalyvavo 35 garsių dizainerių kolekcijų pristatymuose per didžiąsias mados savaites. Giedrę taip pat galima išvysti DKNY, Replay Jeans, Y – 3, Furla, Natan bei Joop! prekės ženklų reklaminėse kampanijose.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

2. Eglė Tvirbutaitė

Viena geriausių šalies manekenių nuo pat modelio darbo pradžios atkreipė pasaulio kūrėjų dėmesį ir skynė laurus. Įkvepiančiu pavyzdžiu tapo bendradarbiavimas su tokiais pasaulinio lygio dizaineriais kaip Christian Dior, Givenchy, Christian Lacroix, Alexander McQueen, Sonia Rykiel ir Nina Ricci. Nuo pat šių metų pradžios sėkmingai startavusi manekenė padirbėjo ir su Louis Vuitton, Alexander McQueen, Phi, Etro bei daugeliu kitų garsių mados kūrėjų. Eglė sudalyvavo Armand Basi, Patrizia Pepe, Tara Jarmon, Thierry Mugler, United Colors of Benetton, Cue reklaminių kampanijų fotosesijose. Ją taip pat galime išvysti ir „Vogue“, „Elle“, „Flair“ žurnalų puslapiuose bei „Printemps“ kataloge.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

1. Edita Vilkevičiūtė

Sėkmingai pradėjusi modelio karjerą Ispanijoje, mergina savo gerbėjus nenustoja maloniai stebinti ir džiuginti iki šiol. Visus 2009 – uosius metus tik ir girdėjome apie sėkmingus Editos Vilkevičiūtės darbus. Dalyvavimas didžiosiose mados savaitėse, fotosesijos žurnalams „L’Express Styles“, „Allure“, „Harper’s Bazaar“, „Numero“, „W“, „Vogue“, pasiūlymas tapti „Dior“ ar „Versace“ kvepalų bei Emporio Armani, Calvin Klein, Jimmy Choo & H&M, Blumarine bei Dolce & Gabbana reklamos veidu yra tik keletas visų perspektyviosios manekenės nuveiktų darbų. Beje, negalima nepaminėti ir sėkmingo Editos pasirodymo ant šių metų Victoria’s Secret podiumo bei jos debiutavimo dviejuose Karl Lagerfeld filmuose apie legendinę Coco Chanel. Lietuvos supermanekenė Edita Vilkevičiūtė jau nebe pirmą sezoną taip pat atsiduria ir geriausių pasaulio modelių topuose, kuriuos sudaro populiari mados internetinė svetainė models.com.

Lietuvos modelių Top 5 (2009-12)

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt