Lietuvos naujų veidų Top 5

Gabriel E. Hall - -
Lietuvos naujų veidų Top 5

Sudarę geriausių 2009 metų Lietuvos modelių penketuką, pristatome dar vieną topą. Šį kartą tai – sėkmingiausiai per visus šiuos metus dirbę nauji veidai. Fotosesijos prestižiniams žurnalų viršeliams, garsių dizainerių kolekcijų pristatymai bei pasirodymas jų reklamose – visais šiais darbais gali pasigirti ne tik mados industrijos pasaulyje jau spėjusios sėkmingai įsitvirtinti Lietuvos manekenės, bet ir neseniai pirmuosius modelio žingsnius žengusios merginos.

Taigi, pagal savo darbų sąrašą į sėkmingiausių 2009 metų naujų Lietuvos veidų penketuką patenka:

5. Rasa Žukauskaitė

Ši žavi aštuoniolikmetė mergina yra viena iš DELFI ir modelių agentūros „Image Group“ modelių atrankos nugalėtojų. Pirmuosius modelio žingsnius Rasa žengė vos prieš pusmetį. Ji modelio karjerą pradėjo iš tiesų įspūdingai. Rudenį Rasa sudalyvavo Milano ir Paryžiaus mados savaitėse, kuriose pristatė garsių dizainerių ar mados namų drabužius. Milane ją buvo galima išvysti demonstruojant Prada, Alberta Ferretti, Moschino, Missoni bei Aquilano drabužius iš 2010 m. pavasario/vasaros kolekcijų. Na, o Paryžiaus mados savaitėje Rasa pasirodė ant Commuun, Balenciaga, Louis Vuitton, Miu Miu ar Sharon Wauchob podiumų. Rasa taip pat tapo mados namų Prada 2010 pavasario/vasaros kolekcijos reklamos veidu. Itin sėkmingas startas leidžia manyti, kad Rasa ir toliau džiugins labai gerais darbo rezultatais.

Lietuvos naujų veidų Top 5

4. Julija Steponavičiūtė

Lietuvos modelis Julija Steponavičiūtė, kuri priklauso Baltic Model Management agentūrai, jau nuo pat pirmos savo kelionės į Italiją metu sulaukė didžiulio pasisekimo dirbant su tokiais klientais kaip Calvin Klein, Versace, Giorgio Armani bei Gucci. Rudenį ši žavi ir savo šypsena pavergianti mergina itin sėkmingai debiutavo didžiosiose Niujorko ir Milano mados savaitėse. BCMG Max Azria, Marc by Marc Jacobs, Moschino, Dolce & Gabbana, Zac Posen, Lacoste, Bottega Veneta – tai tik keletas iš daugelio Julijos kolekcijų pristatymų, papildžiusių jos darbų sąrašą. Julija taip pat papuošė itališkojo „Vogue“ puslapius bei tapo garsaus prekinio ženklo „Miss Sixty“ reklamos veidu.

Lietuvos naujų veidų Top 5

3. Vilma Putriūtė

Šiai „Supermodels“ agentūrai priklausančiai merginai žadama itin sėkminga karjera. Jau per pirmąjį savo modeliavimo mėnesį Vilma papuošė tokius garsius Ispanijos žurnalus, kaip „Marie Claire“ ar „Yo Dona“. Po pasirodymo Ispanijos leidiniuose sekė fotosesijos Japonijos žurnalams, iš kurių vienas populiariausių – „Ginza“. Vilma taip pat sėkmingai debiutavo šių metų Berlyno madų savaitėje, kurioje dalyvavo 11 žinomų dizainerių – Dorothee Schumacher, Custo Barcelona, Strenesse Blue ar Rominez – kolekcijų pristatymuose. Toliau sekė didžiosios Milano ir Paryžiaus mados savaitės, o po jų – prestižinė Stambulo mados savaitė „Fashionable Istanbul“, per kurią Vilma pristatė garsių mados namų Missoni kolekcijos drabužius. Beje, Vilma taip pat tapo ir Diesel reklamos veidu.

Lietuvos naujų veidų Top 5

2. Aida Aniulytė

Ši mergina gali pasigirti nemažu ir tikrai įspūdingu darbų sąrašu. Pavasarį Aida dalyvavo didžiosiose Paryžiaus ir Milano madų savaitėse, kuriose pristatė garsių dizainerių, kaip pavyzdžiui, Barbara Bui, Jil Sander, Alexander McQueen, Zucca, Costume National, Roland Mouret, Maurizio Pecoraro, Nina Ricci bei CFDA prestižinių mados apdovanojimų nominanto Marc Jacobs kolekcijų drabužius. Šį rudenį Aida sudalyvavo Londono, Milano, Niujorko ir Paryžiaus mados savaitėse, kurių metu pasirodė ant Jil Sander, Emporio Armani, Blumarine, DKNY ar Lacoste podiumo. Šiais metais Aidą taip pat galima pamatyti vartant žurnalų „D Republica“, „Amica“ ir „Elle“ puslapius.

Lietuvos naujų veidų Top 5

1. Augustė Abeliūnaitė

Latvijos „Vacatio“ agentūrai priklausanti žavi mergina neabejotinai yra viena perspektyviausių modelių Lietuvoje. Ji jau yra išsikovojusi vietą dešimties geriausių pasaulio naujų modelių sąraše. Šiemet Augustė dalyvavo Milano bei Niujorko madų savaitėse, kuriose pristatė žymių dizainerių – Burberry Prorsum, Jil Sander, Pringle of Scotland, Prada, Dolce & Gabbana, Alexander Wang, Iceberg bei daugelio kitų – drabužius. Ji taip pat papuošė žurnalų „Madame Figaro“, „Vogue Nippon“, „Felissimo“, „Gisele“, „Jines“, „The Room“, „Teen Vogue“ žurnalų bei „Beam“, „Ledome“, „Mackintosh philosophy“, „Rope“, „Roude“ katalogų puslapius. Augustė tapo ir Philosphy di Alberta Ferretti šių metų rudens/žiemos kolekcijos reklamos veidu.

Lietuvos naujų veidų Top 5

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt