Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatys 2013 m. pavasario/vasaros Pret-a-Porter kolekcijas

Julie Splinters - -
Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatys 2013 m. pavasario/vasaros Pret-a-Porter kolekcijas

Lietuviškos mados padangėje jau pučia pavasario vėjai – spalio 18 dienos (ketvirtadienio) vakarą Ūkio banko Teatro arenoje savo autorines 2013 m. pavasario ir vasaros sezonų kolekcijas jau septintą kartą pristatys dizainerių Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos duetas.

Septintą kartą kartu pristatymus organizuojantys dizaineriai tvirtina, kad juos rengti kolekcijų pristatymus du kart į metus verčia ne tik mados pasaulio taisyklės, bet ir sportinis interesas – „Madoje, kaip ir sporte, privalome reikalauti iš savęs vis naujų iššūkių, pasiekimų, kitaip ilgųjų distancijų nubėgti nepavyktų. Tačiau, atsisakius kolekcijų, dizainerių darbas tampa beprasmis. Tokios yra mados pasaulio taisyklės. Mes stengiamės jų laikytis”, – tvirtina dizaineriai.

Kartu.. bet atskirai
Daugelio Lietuvos bei užsienio mados renginių, konkursų, festivalių dalyviai ir laureatai, pristatys dvi idėjiškai skirtingas kolekcijas, savo naujausias vizijas į 2013 m. pavasario/vasaros mados sezoną.

Podiumu žygiuojančios manekenės demonstruos daugiau kaip 60 drabužių modelių, kurių įvaizdį kurs geriausi Lietuvos grožio meistrai. Dizaineriams šį kartą talkina žinoma stilistė Karina Leontjeva.

Lilija Larionova pristatys Pret-a-Porter kolekciją. „Esu orientuota į nešiojamus Pret-a-Porter rūbus. Noriu, kad mano rūbai būtų atpažįstami, visada galvoju apie žmogų, kuris jį dėvės. Man kaip dizainerei svarbu, kad rūbas neštų ir intelektualų signalą. Mėgstu „žaisti“ formomis, spalva, kirpimais. Svarbu viskas: detalės, pačios mažiausios smulkmenos, jos sudaro teisingą visumą. Šį kartą mano kolekcijoje daug eksperimentų forma, faktūra. Manau, kad įdomiausi dalykai ir gimsta eksperimentuojant. Šiuo metu galiu tik pasakyti, kad ši kolekcija bus su japonišku prieskoniu. Ji apie laimės pojūtį, laisvę, bet tuo pačiu apie susilaikymą bei prieraišumą. Mano pavasario/vasaros kolekcijos mūza ir inspiracija – Yoko Ono (legendinio muzikanto Johno Lenono buvusi žmona, menininkė, visuomenės veikėja, stiliaus ikona) “ – apie savo naująją kolekciją kalba dizainerė Lilija Larionova.

Egidijus Rainys liks ištikimas elegancijai bei jausmingai romantikai. „Jei reikėtų keliais žodžiais apibūdinti mano 2013 metų pavasario – vasaros kolekciją, galėčiau pasakyti taip: lengva, skaidri, sklandanti pastelė. Truputį saldu, tačiau asketiški kirpimai ir detalės prislopina cukraus prieskonį. Ateinančiam sezonui nesukūriau nė vieno modelio, tinkančio darbui ofise, apsipirkinėjimui ar aktyviam poilsiui. Visi drabužiai, nuo pirmo iki paskutinio modelio – skirti vakaro pramogom ar ypatingai progai. Tačiau šioje kolekcijoje tikrai neatrasime perdėtos pompastikos. Svarbus kolekcijos principas – kukli elegancija, paprastumas, jautrumas, jausmingumas“ – apie savo naująją kolekciją kalba dizaineris Egidijus Rainys.

Nuotrauka – PIX studija, Reda Mickevičiūtė

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt