Linda Evangelista reikalauja rekordinės alimentų sumos

Alice Woods - -
Linda Evangelista reikalauja rekordinės alimentų sumos

Kanados supermodelis Linda Evangelista jau nuo liepos mėnesio iš savo sūnaus Augustino tėvo milijardieriaus François-Henri Pinault bando prisiteisti rekordinę alimentų sumą – 46 000 dolerių. Mėnesiui!

Prabangių drabužių parduotuvių tinklų savininkas, kuriam priklauso Gucci grupė, situacijos pernelyg nekomentuoja, tačiau leidžia suprasti, kad suma jam atrodo absurdiška cituodamas teisėjo žodžius: „tokio dydžio alimentai tikriausiai būtų didžiausi visoje teismų istorijoje“.

Modelis teigia, kad jos sūnaus tėvas nėra sąžiningas savo, bei jo dabartinės žmonos, aktorės Selmos Hayek, trejų metų dukrai suteikdamas nekilnojamojo turto už 12 milijonų dolerių, o Lindos bei jo sūnui nepalikdamas nieko. Lindos Evangelistos advokatas teigia, kad 46 000 dolerių sudaro auklės paslaugos 24 valandas per parą, atostogų išlaidos bei apsauginiai.

Teisėjas iš reikalaujamos sumos iškart išbraukė atostogų išlaidas, kurios sudaro 7 500 dolerių. Mėnesiui, primename. Paklausta, kodėl auklė reikalinga kiaurą parą modelis atsakė, kad ji nenori su vaiku būti viena bei teigė: „… dienomis, kada nedirbu aš turiu palaikyti savo formą. Man reikia lankytis sporto salėje, grožio salonuose. Aš nuolat privalau ruoštis būsimiems darbams bei palaikyti savo fizinę būklę, visai kaip sportininkai. Tomis dienomis, kai dirbu, mano darbo diena gali trukti 16 valandų.“

Žurnalistai pradėjo kandžiai vertinti modelio reikalavimus ir antraštėmis skelbia, kad, matyt, Linda mano, jog savo vaikus patys augina tik vargšai, o turtingųjų atžalas augina pinigai.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt