Londono gatvių stilingiausi

Olivia Morelli - -
Londono gatvių stilingiausi

Prieš kelias dienas pasibaigė Londono mados savaitė, skirta 2011 – ųjų pavasario/vasaros sezonui. Šiandien kviečiame nusikelti į Londono gatves ir pažiūrėti, kaip žmonės rengėsi jos metu.

Londono gatvių stilingiausi

Nepaslaptis, jog londoniečiai ilgai netrunka pritaikyti pačių naujausių mados tendencijų ir miesto svečius nuolat stebina netikėčiausiomis stiliaus variacijomis. Jie drąsiai derina garsių dizainerių ir vintage drabužius bei retro stiliaus aksesuarus.

Londono gatvėse sutiktos praeivės rinkosi originalų raštų derinimą, įdomius megztinius ir švarkelius bei spalvingas ir jaunatviškas detales. Jos dėvėjo liemenį paryškinančius platėjančius ar klostuotus sijonus, derino juos su jaukiomis palaidinėmis, safario ar militaristinio stiliaus švarkeliais. Prie tokios aprangos itin tiko ekstravagantiški aukštakulniai, dekoruoti šį sezoną itin madingomis kailio detalėmis, užtrauktukais bei sagtimis. Beje, mados gerbėjos nepamiršo prie aukštakulnių priderinti ir vienspalvių ar margaspalvių kojinių, kurios neabejotinai yra vienos pagridinių šio sezono „must have“ garderobo detalių.

Londono gatvių stilingiausi

Minimalizmo mėgėjos neatsispyrė all – black tendencijai ir vienspalvį kombinezoną pagyvino subtiliu dirželiu su auksine sagtimi. Kitos praeivės puošėsi klasikiniais kostiumėliais, kailinėmis liemenėmis, camel motyvais puoštomis suknelėmis bei nepakeičiamais džinsiniais drabužiais. Prie jų buvo derinami išraiškingi ir originalūs aksesuarai: masyvūs ir ryškūs papuošalai, spalvotos ir įvairiomis detalėmis išpuoštos rankinės, vintage skrybėlės, John Lennon stiliaus akiniai nuo saulės. Siūlome atkreipkite dėmesį ir į aukso ar neonine žalia spalvomis nulakuotus moterų nagus bei natūraliai banguojančius ar į kuoduką surištus jų plaukus.

Daugiau įspūdžių – nuotraukose!

Londono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausiLondono gatvių stilingiausi

Nuotraukos style.com, marieclaire.co.uk

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt