Louboutin pradėjo perversmą mados industrijoje: 5 „nude“ atspalviai

Ugnius Kiguolis - -
Louboutin pradėjo perversmą mados industrijoje: 5 „nude“ atspalviai

Šviesios odos savininkės greičiausiai niekada nesusimąstė, kodėl tam tikro šviesiai kreminio atspalvio bateliai, suknelės ar aksesuarai vadinasi „nude“ (angl. nuogas). Be to, greičiausiai ir nesuabejojo šio pavadinimo teisingumu – juk ši spalva iš tiesų primena „kūno spalvą“. Tačiau ar susimąstėte, jog iš tiesų šie pavadinimai išreiškia kiek diskriminacinį požiūrį – juk yra gerokai daugiau skirtingų rasių, todėl ir gerokai daugiau odos atspalvių, tačiau tamsiai rudų batelių vis tiek nesugalvotume pavadinti tuo pačiu „kūno spalvos“ apibūdinimu.

Pasinaudojęs šia diskriminacine situacija itin žymus avalynės gamintojas Christian Louboutin pristatė visai naują „nude“ batų kolekciją, kurią sudaro net 5 skirtingi atspalviai atsižvelgiant į 5 vyraujančius žmonių odos tipus (nuo itin šviesaus iki sodriai rudo). Pasak paties dizainerio, „aukštakulniai skirti tam, kad suteiktuų moteriai pakilėtumo, o ne tam, kad nukreiptų dėmesį nuo jos kojų ir to, ką ji apsirengusi“.

Dėl šios priežasties Christian Louboutin nusprendė sukurti tokią kolekciją, kuri suteiktų visoms moteris lygias galimybes džiaugtis „nematomais“ aukštakulniais, kurie sukurtų vizualiai ilgų kojų įspūdį ir tam nebereikėtų įdėti daug pastangų ieškant tinkamo atspalvio mėgstamų batelių.

Greitu metu ši Louboutin kolekcija pasieks visas parduotuves, o kol kas patikusius aukštakulnius galima įsigyti internete. Nedidelę kolekciją sudaro populiariausi Louboutin modeliai, visus juos galima įsigyti renkantis iš 5 naujų „nude“ („kūno spalvos“) atspalvių.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt