Mada, kuri gelbsti gyvybes: FEED

Olivia Morelli - -
Mada, kuri gelbsti gyvybes: FEED

FEED (iš anglų kalbos: pamaitinti) projekto misija yra sukurti prekes, kurios padėtų pamaitinti pasaulį. Projekto internetinėje svetainėje bei partnerių parduotuvėse yra parduodami iš ekologiškų medžiagų pagaminti marškinėliai, krepšiai, papuošalai ir įvairios smulkmenos. Esant galimybei stengiamasi bendradarbiauti su skurstančių šalių vietiniais ir suteikti jiems sąžiningai apmokamą darbą gaminant FEED prekes.

Projekto iniciatoriai pabrėžia, kad į sąlyginai aukštą jų gaminių kainą įskaičiuota suma labdarai, o po kiekviena preke parašyta, ką būtent remia pirkėjas pirkdamas konkretų FEED daiktą, tad pirkėjas nešiodamas šio projekto marškinėlius ar savo daiktus kraudamas į FEED krepšį kiekvieną kartą supras, keliems žmonėms ir kaip padėjo jo išleisti pinigai.

FEED Kenya apyrankės

Mada, kuri gelbsti gyvybes: FEED

Trijų rūšių apyrankės iš spalvotų karoliukų su užrašu FEED (iš anglų kalbos: pamaitinti) yra pagamintos vietinių Kenijos gyventojų, o pardavus vieną apyrankę penkios maisto porcijos bus nupirktos ir pristatytos šalies, kurioje 10 milijonų gyventojų nuolat gresia badas, vaikams.

FEED Japan marškinėliai

Mada, kuri gelbsti gyvybes: FEED

Šiais metais Japoniją sukrėtė vienas iš didžiausių užfiksuotų žemės drebėjimų pasaulyje, o jo sukelta cunamio banga nusinešė daugybės žmonių gyvybes, išgyvenusiems palikdama didžiulį sielvartą ir tuštumą dėl prarastų artimųjų, sugriautų namų ir nuniokotos šalies. Kiekvieni parduoti marškinėliai FEED Japan fondą papildo 10 dolerių, kurie vėliau išskirstomi įvairiems projektams bei programoms, padedančioms Japonijai.

FEED 100 krepšys

Mada, kuri gelbsti gyvybes: FEED

Lengvas ir į nedidelį, užsisegamą maišelį susilankstantis, krepšys sukurtas 2008 – aisiais. Pardavus vieną krepšį Jungtinių Tautų Mokyklinio Maitinimo Programos dėka pamaitinama 100, viename iš skurdžiausių Afrikos regionų, Ruandoje gyvenančių vaikų.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt