Mada pradeda mylėti valgančias moteris!

Gabriel E. Hall - -
Mada pradeda mylėti valgančias moteris!

Lieknos kūno linijos mados pasaulyje yra vienas esminių dalykų. Todėl daugelis pasakytumėte, kad mada ir maistas – nesuderinami. Tačiau pastaruosius keletą sezonų šis įsitikinimas tampa nebe toks kategoriškas. Dėmesio! Mada pradeda mylėti valgančias moteris!

Jau kurį laiką nemažai mados industrijos atstovų laužo nusistovėjusius grožio standartus. Vis dažniau jų dėmesio centre atsiduria apkūnesni modeliai. Jie fotografuojasi populiariems mados leidiniams bei žengia garsių dizainerių podiumais. Viena garsiausių šiandienos plius dydžio manekenių neabejotinai galime vadinti Crystal Renn. Merginą pripažino ne tik mados žurnalų redaktoriai, bet ir žymūs dizaineriai, tarp kurių ir pats mados kaizeris Karl Lagerfeld. Šiandien ši mergina pristato vieną naujausių ir labiausiai dėmesį atkreipiančių darbų – fotosesiją prancūziškajam „Vogue“ žurnalui.

Spalio mėnesio „Vogue“ numeriui Crystal Renn įamžino fotografas Terry Richardson. Ir jis nepasikluklino. Plius dydžio modelį nufotografavo ryjančią maistą. Ar šia fotosesija norima parodyti, ka jai trūksta svorio? O gal tai mažytė viltis apkūnesnėms merginoms, kad jos gali būti stilingos ir gražios?

Ironizuojantys, drąsūs, iškalbingi kadrai laukia jūsų vertinimų.

VOGUE PARIS/FESTIN

FOTOGRAFAS Terry Richardson

MODELIS Crystal Renn

Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!Mada pradeda mylėti valgančias moteris!

Nuotraukos fashionising.com

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt