Mada + sportas. Armani, Prada, Hermès, Ferragamo ir Stella McCartney uniformos

Alice Woods - -
Mada + sportas. Armani, Prada, Hermès, Ferragamo ir Stella McCartney uniformos

Olimpinėse žaidynėse pasirodo kovoja ne tik sportininkai, bet ir dizaineriai… Italų rinktinės paradui vadovavo pats Giorgio Armani ir, žinoma, Prada. Armani kūrė pagrindinius, labai jau nuobodžius, bet stilingus kostiumus. Prada rūpinosi Italijos irkluotojų kostiumais, šie atrodė truputį originaliau.

Tuo tarpu italų mados namai “Salvatore Ferragamo” sukūrė subtilius kostiumus San Marino olimpinei rinktinei.

Toliau mados meka – Prancūzija. Prancūzijos nacionalinę komandą papuošė nuostabieji Hermès. Prancūzai, kaip ir priklauso prancūzams yra vieni stilingiausių Olimpiados dalyviai. Be abejo, olimpinės žaidynės negali praeiti ir be Chanel su Karlu Lagerfeldu. Nors jie nekūrė jokių kostiumų, tačiau Covent Garden’e atidarė Chanel pop-up parduotuvę, taigi likti be Chanel kvapo Londono olimpiadai nėra šansų…

Didžioji Britanija. Kas gi dar, jei ne britų numylėtinė Stella McCartney, galėjo sukurti britų sportinius kostiumus? Nebent Londono mados pankė Vivienne Westwood, bet apie ją ir olimpiadą papasakosime kitą kartą. Nes šį kartą olimpiados šeimininkai – anglai buvo aprengti Stellai McCartney koloboruojant su Adidas. Gavosi kukliai, bet visai neblogai.

Kol Adidas dirbo su britais, jų konkurentai Nike padirbėjo su amerikiečiais ir padėjo sukurti kostiumus Ralphui Laurenui, kuris tapo oficialiu Amerikos rinktinės dizaineriu. O štai Puma netikėtai susimetė su Jamaika. Bendradarbiaudami su Jamaikos ikona – Bob Marley vyriausiaja dukra Cedella Marley, Puma sukūrė išskirtinius Jamaikos olimpinės komandos kostiumus, kuriuos gyrė net pats Giorgio Armani. Jammin’!

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt