Madingas makiažas rudeniui

Julie Splinters - -
Madingas makiažas rudeniui

Pristatydami naujausias makiažo tendencijas, dauguma dizanerių 2009 – ųjų rudens sezoną pasiriko šlovinti prancūziškąją eleganciją. Tačiau būta ir išimčių. Itin provokuojamai ir originaliai šiemet atrodė mados grandų duoklė devintajam dešimtmečiui. Vieną ryškiausių ir ekstravagantiškiausių interpretacijų šia tema pateikė dizaineris Marcas Jacobsas.

Atrodo, kad dizaineris niekaip negali pamiršti spalvingojo XX a. devintojo dešimtmečio laikotarpio ir jo pašėlusios pop disco stiliaus. Talentingasis Marcas Jacobsas vienas pirmųjų mados pasauliui pristatė metalo žvilgesį, iškilius pečius, žaismingas neonines spalvas ar beprotiškai suveltas šukuosenas. Šių metų rudens/žiemos kolekcijoje šie elementai ir vėl dominuoja.

Madingas makiažas rudeniui

Pažvelgus į devintojo dešimtmečio makiažo tendencijas, galima būtų teigti, jog tai buvo spalvingojo „pertekliaus“ laikai. Fantazijoms ir kūrybiškumui nebuvo jokių ribų. Moterys ar merginos nepaisė jokių standartinių makiažo principų. Tankūs, pieštuku paryškinti antakiai, storas sluoksnis skaistalų bei juodi ir pilki atspalviai – ryškus, kartais kalėdinę eglutę primenantis veidas ir buvo to laikotarpio madingo grožio paslaptis.

Taigi visažistai, ruošę modelius Marc Jacobs rudens kolekcijų pristatymui, atkūrė šias grožybes negailėdami teptukų ar plaukų lako. Rezultatas – nuotraukose!

Madingas makiažas rudeniui

Madingas makiažas rudeniui

Beje, jei norite prisiliesti prie devintojo dešimtmečio stiliaus nevartodamos itin daug kosmetikos, pateikiame subtilesnį ir lengviau pritaikomą šios makiažo tendencijos variantą, kurį siūlo Gucci mados namų dizainerė Frida Giannini. Jums reikės bent trijų spalvų akių šešėlių, skaistalų, antakių pieštuko ir, žinoma, raudono lūpdažio. Tokio makiažo akcentas – iki smilkinių besidriekianti linija, kuri padeda sukurti dramatišką žvilgsnį.

Madingas makiažas rudeniui

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt