Madingiausi galvos apdangalai pagal Lady GaGa

Lucia Danes - -
Madingiausi galvos apdangalai pagal Lady GaGa

Teatrališkais gyvais pasirodymais garsėjanti atlikėja, dainų autorė bei pianistė Lady GaGa nelieka nepastebėta. Garsėjanti savitu, originaliu aprangos stiliumi tiek scenoje, tiek kasdieniniame gyvenime mergina atitraukia ne tik savo gerbėjų, bet ir žiniasklaidos bei mados kritikų dėmesį.

Skandalingosios „Just Dance“, „Poker Face“ ir „Paparazzi“ hitų žvaigždės aprangos kodas yra ne kartą sulaukęs begalės komentarų ir diskusijų. Vieni šią merginą giria už drąsą, kiti – lieka šokiruoti pernelyg iššaukiančio jos originalumo ir ekstravagancijos.

Nepaisant prieštaringų vertinimų, akivaizdu, kad ši 23 metų scenos pažiba su savitu įvaizdžiu užvaldė pasaulį. Jos stilius vis labiau populiarėja ir tarp kitų garsenybių. Nenuostabu, juk pop atlikėjos drabužiai bei jų detalės šį sezoną yra iš tiesų madingi! Futuristinės mados tendencijas realizavusi Lady GaGa mėgsta nešioti aptemptą triko, šį sezoną itin populiarius odinius drabužius, pečius išryškinančius švarkus bei metalo aksesuarus.

Viena neatskiriamų dainininkės stiliaus detalių be abejonės yra galvos apdangalai. Ji turi sukaupusi nemažą skrybėlaičių ir kitų galvos aksesuarų kolekciją. Vieną dieną mergina pasipuošia baikerio tipo kepuraite su snapeliu, o kitą – elegantiška skrybėle. Negali nepastebėti ir surišto kaspinėlio iš plaukų ar kuklaus galvos apdangalo – įvairiaspalvės skarelės.

Paskutinis fotografų įamžintas Lady GaGa stilius – neįprasta „lėkštės“ formos skrybėlė. Su tokia galvos puošmena mergina pasirodė labdaros renginyje prieš AIDS Mančesteryje.

Šį ir dar daugiau dainininkės mėgstamų galvos apdangalų galite pamatyti, aplankę šias nuorodas:

http://www.mylifetime.com/lifestyle/beauty-style/hairs-the-scoop/blog/lady-gaga-which-look-works-best

http://www.nowmagazine.co.uk/gallery/star-style/11825/4/0/see-pictures-lady-gaga-fashion-superstar/1/

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt