Madingiausios rudens spalvos

Alice Woods - -
Madingiausios rudens spalvos

Atėjęs ruduo norom nenorom priverčia ryškias, akį rėžiančias spalvas pakeisti niūresniais ir tamsesniais tonais. Šiemet dizaineriai pasinėrė į įvairių spalvų gelmę, kurios paslaptimis norime pasidalinti kartu su jumis. Pristatome madingiausias 2010 – 2011 m. rudens/žiemos sezono spalvas!

Smėlio spalva


Pažvelgus į daugelio dizainerių kolekcijas, galima drąsiai teigti, jog viena madingiausių šaltojo sezono spalvų yra smėlinė. Dolce & Gabbana, Gucci bei Prada siūlo nuo kupranugario iki kapučinio atspalvių drabužius, kuriuos patariama derinti su džinsiniu audiniu ar kitais rudeniniais (pav. rudos, vario, raudonos) tonais. Šiemet itin populiarūs šios spalvos elegantiški paltai. Jų gretas taip pat turėtų papildyti sijonai, suknelės, kelnės, kostiumėliai.

Madingiausios rudens spalvos

Sodrūs purpuriniai tonai


Sodri purpurinė ir slyvų spalvos šį sezoną dominuoja Phillip Lim, Burberry ir Oscar de la Renta kolekcijose. Ar jas pamėgsite ir jūs?

Madingiausios rudens spalvos

Blyški mėlyna


Kaip ir vasarą, taip ir rudenį, mėlyna spalva neužleidžia populiarumo pozicijų mados padangėje. Dangiška, tamsiai mėlyna, elektrinė – šios spalvos turi rasti vietą jūsų spintoje! Chanel, Tommy Hilfiger ir Marc Jacobs šiemet labiausiai akcentuoja šviesiai mėlynos spalvos drabužius. Be menkiausios abejonės, vėsa ir prašmatnumu dvelkiantys tonai turėtų pakerėti ne vieną mados aistruolę.

Madingiausios rudens spalvos

Metalo spalvos

Šį rudenį garsūs mados atstovai neatsispyrė spindesiui. Dries Van Noten, Marc Jacobs, Moschino, Alexander Wang akcentuoja metalo žvilgesį. Jų kolekcijose dominuoja aukso, sidabro bei vario atspalviai. Dizaineriai pataria rinktis blizgantį audinį arba audinį, papuoštą įvairiomis juvelyrinėmis detalėmis. Stilingai ir gražiai atrodysite dėvėdamos metalo spalvos sijoną, žemę „šluojančią“ suknelę ar klasikinį švarkelį.

Madingiausios rudens spalvos

Alyvuogių spalva

Prieš kelis sezonus prasidėjusios karinės tendencijos apraiškos jaučiamos ir šiemet. Burberry Prorsum, Jill Stuart bei Rag&Bone į savo kolekcijas įtraukė alyvuogių žalsvą bei rusvą spalvas. Pastaroji neretai buvo pagyvinta pistacijų atspalviais. Gražu?

Madingiausios rudens spalvos

Ryški raudona

Dizaineriai neliko abejingi ir aistringos moters įvaizdžiui, todėl į savo kolekcijas įtraukė raudoną spalvą. Šiuo klasikiniu ir karštu atspalviu Dolce & Gabbana, Jill Stuart ir Yigal Azrouel „nuspalvino“ kostiumėlius, paltukus bei batelius.

Madingiausios rudens spalvos

Šalia šių spalvų itin populiarus išlieka juodos ir baltos derinys bei pilki ir rudi atspalviai, kurie taps jūsų rudeniško prašmatnumo ir stilingumo vizitine kortele. Na, o slogioms rudeninėms nuotaikoms neleis pasiduoti geltona spalva, kurią išvydome ant Marc Jacobs, Versace ir Halston rudens/žiemos podiumų.

Tad spalvų paletė iš tiesų nemaža! Išsirinkite labiausiai patikusius derinius ir džiaukitės madingu rudeniu!

Paruošta pagal www.refinery29.com.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt