Madingiausios suknelės pavasariui

Jake Doe - -
Madingiausios suknelės pavasariui

Pristatydami naujausias savo kolekcijas, garsiausi mados kūrėjai pasirūpino, kad atnaujinti garderobą pavasario sezonui nebūtų sunku nei mados rimtuolei, nei vėjavaikiškai ir ryžtingai jos pasekėjai. Viena neatsiejamų jūsų garderobo dalių neabejotinai turėtų tapti suknelė.

Šią žiemą vyravusius prislopintus, tamsius tonus po truputį keis spalvingi ir raštuoti ansambliai. Pavasarį bus madingos tiek labai trumpos, tiek labai ilgos plevenančio tipo ar siauros įvairaus audinio suknelės. Taip pat akcentuojamas vieno peties išryškinimas ir aksesuarų – diržų, kaklo vėrinių, auskarų – nešiojimas.

Jūsų dėmesiui – keletas idėjų, padedančių nepasiklysti mados labirintuose renkantis suknelę pavasariui. Pasisemkite minčių ir būkite stilingos!

Maža juoda suknelė

Suknelė be petnešėlių


Vieno peties suknelė

Permatomas audinys

Spalvota oda

Iškirptos detalės

Nėriniai

Minimalizmas

Gėlės ir taškučiai

Sluoksniai

Raukiniai

Ekstravagancija

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt