Madonna - seksualioje akinių reklamoje

Linas Kiguolis - -
Madonna - seksualioje akinių reklamoje

Sėkmingai pasirodžiusi 2010 m. Dolce & Gabbana pavasario/vasaro reklamoje, Madonna buvo pakviesta toliau bendradarbiauti kartu su garsiuoju dizainerių duetu ir kartu su jais sukurti naują akinių nuo saulės liniją, kuri vadinasi MDG.

Popkaralienei buvo pateikta 50 modelių akinių, iš kurių ji atrinko šešis. Jie ir sudaro visą naujają liniją, kuri šį mėnesį jau pasirodė prekyboje. „Kurti akinių liniją su Madonna – mums nauja patirtis. Visi dizainai yra seksualūs ir labai moteriški. Jie yra būtent tokie, kokie yra mūsų drabužiai. Madonnos kūrybiškumas ir unikalus požiūris – pagrindiniai elementai kuriant MDG akinius ir jų logotipą“, – kalbėjo Domenico Dolce ir Stefano Gabbana.

Šiandien pristatome akinių MDG reklamą, kurioje nusifotografavo pati Madonna, o jai kompaniją palaikė supermodelis Tyson Ballou. Fotosesija vyko Niujorke, o jos rezultatu pasirūpino žymusis fotografas Steven Klein.

Kiekvieną nuotrauką sudaro keli atskiri to pačio filmo kadrai, kuriuose Madonna vaizduojama kaip paslaptinga, jausminga, geidžiama žvaigždė, besimėgaujanti intymia akimirka su gražiu ir patraukliu vyru. Na, o kam akiniai nuo saulės? Jie padeda pasislėpti ir neatskleisti savo paslapties iki galo…

Žveldgamas į šias reklamines nuotraukas, jauti iš jų dvelkiančią erotiką, kuri yra neatsiejama nuo Madonnos. Tai nepaskutinis žvaigždės ir dizainerių bendradarbiavimo rezultatas. Madonna taip pat tapo Dolce & Gabbana 2010 m. rudens/žiemos kolekcijos reklamos veidu.

Madonna – seksualioje akinių reklamojeMadonna – seksualioje akinių reklamojeMadonna – seksualioje akinių reklamojeMadonna – seksualioje akinių reklamoje

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt