Mados after party - degalinėje

Olivia Morelli - -
Mados after party - degalinėje

Originalusis dizaineris Alexander Wang savaitgalį surengė vakarėlį degalinėje! Na, o dabar viskas iš pradžių…

Jei Niujorko mados savaitės rengėjai surengtų apdovanojimus, tai pačio laukiamiausio pristatymo, greičiausiai išgarsėjusio dizainerio ir geidžiamiausio kūrėjo nominacijose be didelės konkurencijos triumfuotų amerikiečių dizaineris Alexander Wang. Nepaslaptis, jog šis 2009 m. prestižinių CFDA apdovanojimų laureatas yra ištikimas klasikikai, kurioje taip pat susilieja glam rock, rock’n’roll ir punk stilių mišinys. Tačiau šį sezoną jaunasis mados genijus nusprendė pasukti kiek kitokiu, Niujorko aukštuomenę, mados pasaulio elitą, svarbiausius grožio industrijos atstovus bei žymiausius mados kritikus sugebėjusiu maloniai nustebinti ir priblokšti, keliu.

„Kai žmonės pradeda suvokti tai, ką tu darai, ateina pats metas keisti kryptį“, – taip savo naujos 2010 m. pavaszario/vasaros kolekcijos idėją pristato Alexander Wang. Šį kartą dizaineris kūrybinių minčių sėmėsi iš sporto ir drąsiai šia tema eksperimentavo.

Sportiški ir patogūs, nesenstantys ir praktiški siluetai, sukurti didžiausią duoklę atiduodant amerikietiškajam futbolui. Ilgos kojinės buvo derinamos su permatomo šifono išpjaustytomis mini suknelėmis, trumpais odiniais šortais ar aptemtais triko. Nors Alexander Wang mergina prie tokios aprangos ir avės margus arba nukirstos noselės aukštakulnius, tačiau bus stipri ir kiek agresyvi. Ji atrodys kaip tikra futbolo žaidėja.

„Norėjau sukurti klasikinius drabužius, kurie nebūtų pavaldūs laikui“, – taip apie savo naują kolekciją kalbėjo jaunasis mados genijus A. Wang. Joje išliko dizainerio taip mylimas gatvės stilius, tačiau šį kartą jis tapo šiek tiek laisvesnis, atletiškesnis ir šviesesnis. Kolekcijoje dominuoja alyvinė, chaki ir pilka spalvos, joje – nedaug aksesuarų.

Susirinkusieji į dizainerio kolekcijos pristatymą pasidavė jo kurtų drabužių kerams, na, o pratęsti mados šventės buvo pakviesti į … degalinę. Genialusis dizaineris visada išlieka originalus ir savo gerbėjams pateikia malonių staigmenų. Tad sumanymą surengti vakarėlį degalinėje pramogų ir pasaulio atstovai priėmė itin entuziastingai. Vakarėlyje linksminosi dizaineriai Esteban Cortazar, Gareth Pugh, modeliai Erin Wasson, Trish Goff ir Lily Donaldson bei dar daugelis kitų garsių žmonių. Susirinkusiems savo dainas dovanojo Courtney Love.

Mados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėjeMados after party – degalinėje

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt