Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Alice Woods - -
Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Mados pasaulis gedi. Vakar jis neteko garsaus britų dizainerio Alexander McQueen. Mados legenda buvo rastas negyvas savo bute Londone. Naujienų agentūros praneša, kad atvykusi policija ir medikai nebegalėjo padėti – Alexander McQueen gyvybė jau buvo užgesusi. Tai buvo savižudybė, kuri įvyko praėjus vos kelioms dienoms po motinos Joyce bei trims metams po artimos draugės ir didžiausios įkvėpėjos Isabellos Blow mirčių. Kovo devintą dieną Paryžiaus savaitės metu dizaineris turėjo pristatyti rudens/žiemos kolekciją.

Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Alexander McQueen kūrė įstabaus grožio kūrinius, kuriems aprašyti buvo naudojami tik aukščiausio laipsnio būdvardžiai. Netikėtos idėjos žavėdavo ne vieną jo kolegą, mados kritiką ar madai neabejingą asmenį. Jos ne vieną išmokė į madą žvelgti giliau… Jos kaskart prikaustydavo dėmesį, priversdavo aikčioti net ir pačią išrankiausią ir prie visko pripratusią publiką. Alexander McQueen išsiskyrė savo sumanumu, drąsiu eksperimentavimu ir kandžiu šmaikštumu. Kas kitas, jei ne jis į Princui Charlesui skirto kostiumo rankovę būtų įsiuvęs juostelę su užrašu „I am a cunt“ ar legendinį dizainerį Hubertą de Givenchy išvadinęs „nesvarbiu“ ar „siaubingai nuobodžiu“.

Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Tylusis mados chuliganas kūrė tai, kas lengvai nurugdavo Paryžiaus aukštosios mados namų geriausias kolekcijas. Taip per visą jo kūrybos laiką ant podiumo pasirodė robotai, ant baltų suknelių purškiantys dažus, bekojės manekenės, stiklinėje piramidėje patupdyta Kate Moss holograma, siaubą keliantis iškraipytas modelių makiažas ar jų galvas puošiančios skardinės ir, žinoma, ta nepakartojama mistiška povandeninio pasaulio gyventoja, kuri vilki džiunglių augalijos ir augmenijos raštais margintas mini suknutes, o prie jų derina stulbinančius aukštakulnius – „žudikus“.

Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Iš tiesų, mada buvo didžioji Alexander McQueen gyvenimo meilė. Gaila, kad ji nutrūko taip … „Jis buvo toks šaunus vyrukas ir toks nepakartojamas talentas, todėl dabar taip siaubingai liūdna, kad jo nebėra. Aš jo ilgėsiuos. Ilgėsiuos jo kuriamo grožio, jo vizijos, jo pasaulio“ ( Marc Jacobs).

Mados genijus pasitraukė iš gyvenimo

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt