"Mados infekcija" pradeda plisti…

Jake Doe - -
"Mados infekcija" pradeda plisti…

Prasideda! “Manekenų instaliacija” ir vėl duoda startą plisti mados infekcijai… Ketvirtą kartą rengiama „Manekenų instaliacija“ pradėjo „Mados infekcijos“ rudens renginių ciklą, o dizainerė Dovilė Gudačiauskaitė, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ stilizavusi dešimt spalvingų manekenų, sako, kad spalvos gali prisidėti prie laimės jausmo.

„Manekenų instaliacija“ – tai tarsi įžanga į „Mados infekcijos“ festivalį. Ji garsiai skelbia, kad esame atviri visiems, ieškantiems stiliaus idėjų. Itin subtilia stiliaus estetika šioje srityje pasižyminčios dizainerės Dovilės Gudačiauskaitės siūlomi deriniai yra puiki profesionalo pamoka, kaip susikurti ryškią asmenybę“, – sako „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Aprangos, aksesuarų ir avalynės derinius iš „Panoramoje“ esančių parduotuvių parinkusi Dovilė Gudačiauskaitė – ilgametė „Mados infekcijos“ dalyvė. Visas savo ar kartu su kolegomis sukurtas kolekcijas ji pristatė būtent “Mados infekcijoje”, o šiemet festivalyje dalyvaus šeštą kartą. Dizainerė taip pat tris metus įgūdžius tobulino prestižinių prekių ženklų „Burberry“ ir „Prada“ parduotuvėse Londone.

Pasak Dovilės Gudačiauskaitės, nors kurdama „Manekenų instaliacijos“ derinius ji įsivaizdavo skirtingus žmones, aprangą vienija spalvingi, ryškūs akcentai. „Visų pirma galvojau apie tai, kaip pilką rudenį išsiskirti iš aplinkos, jaustis jaukiai ir šiltai. Tikiu, kad drabužiai, o ypač jų spalvos, gali padėti jaustis laimingiems. Šie deriniai, kaip ir mano būsima kolekcija ir yra skirti laimingiems žmonėms“, – teigia Dovilė Gudačiauskaitė.

Įspūdingus manekenus ekspozicijai paskolino IDW, dirbanti su tokiomis pasaulinio garso kompanijomis kaip „Louis Vuitton“, „Chanel“, „Galeries Lafayette“, „Tommy Hilfiger“, „Mexx“ ir kitomis. Manekenų kolekcijas kuria kvalifikuotų skulptorių grupė. Šioje ekspozicijoje panaudotų manekenų autorius – Alvydas Petrauskas.

Manekenų ekspoziciją galima rasti antrame prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ aukšte. Ją apžiūrėti bus galima iki spalio 16 dienos.

Tomo Adomavičiaus nuotraukos

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt