Mados legendos grįžta

Olivia Morelli - -
Mados legendos grįžta

Italų žurnalas Vogue prisiminė prieš dešimtmetį mados industrijos pasaulį savo talentu ir grožiu džiuginusią amerikiečių supermodelį Kristen McMenamy. Moteris buvo pakviesta sudalyvauti rugpjūčio mėnesio numerio fotosesijoje Water & Oil.

Iš mados pasaulio pasitraukusi 46 metų Kristen McMenamy šlovės valandomis mėgavosi 1985 – 1998 metais. Tuomet jos darbų sąraše puikavosi Chanel, Valentino bei Versace kolekcijų pristatymai ir garsios fotosesijos prieš Richard Avedon, Steven Meisel, Juergen Teller ir Karl Lagerfeld objektyvus. Po sėkmingo modeliavimo Kristen McMenamy pasirodė ant 2008 metų pavasario Givenchy podiumo ir 2006 metų Marc Jacobs reklaminėje kampanijoje. Šią vasarą mados veteranė buvo pakviesta papuošti Vogue žurnalo viršelį bei jo puslapius. Ją įamžino žymusis fotografas Steven Meisel.

Populiariajame žurnale išvystame ant kranto pozuojančią purviną, aliejumi išteptą Kristen McMenamy. Rimtas, nevilties ir skausmo kupinas supermodelio žvilgsnis išduoda, kad šia fotosesija gvildenama aktuali ekologijos tema. Moteris vilki tamsius, plunksnomis papuoštus drabužius, su kuriais ji panaši į sužeistą ir bejėgį paukštį, kenčiantį nuo Meksikos įlankoje išsiliejusios naftos padarinių. Žvelgiant į šias nuotraukas, dėmesys krypsta ne į brangiai kainuojančius madingiausius sezono drabužius, kurie yra negailestingai „sugadinami“, bet į emociją ir tragedijos esmę, kurią puikiai atskleidžia ilgametė Kristen McMenamy modeliavimo patirtis ir profesionalumas.


Vogue/Water & Oil
Fotografas: Steven Meisel
Modelis: Kristen McMenamy

Mados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžtaMados legendos grįžta

Nuotraukos fashionising.com

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt