Mados mylėtojams: filmas "Coco prieš Chanel"

Alice Woods - -
Mados mylėtojams: filmas "Coco prieš Chanel"

Nepasiduodanti, ambicinga, turinti tvirtą ir nekeičiamą nuomonę, viską supaprastinanti iki minimumo. Tokia buvo mados legenda Coco.

Iš mažo miestelio modistės į legendinių mados namų savininkę peraugusi Coco Chanel atskleidė elegancijos ir klasikos žavesį, pirmoji rankines permetė per petį bei jūreiviškus drabužius pavertė stilingu atostogų akcentu. Ši moteris pavergė pasaulį svaiginančiu aromatu, maža juoda suknele ir neblėstančia prabanga kiekvienoje detalėje.

Praėjus beveik 40 metų po dizainerės mirties, Coco Chanel naujai sugrįžta į kino ekranus. Keletą trumpametražių filmų – „The Silent Film“ ir „Paris – Shanghai“ – apie jaunąją prancūzų modeliuotoją, kurią įkūnija žavioji Lietuvos manekenė Edita Vilkevičiūtė, yra sukūręs mados kaizeris Karlas Lagerfeldas. Šį kartą jos paslaptingiausias gyvenimo subtilybes panoro atskleisti garsi prancūzų režisierė Anne Fontaine.

Mados mylėtojams: filmas „Coco prieš Chanel“

Jau po kelių dienų Lietuvos kino teatruose bus pradedamas rodyti filmas “Coco prieš Chanel”. Prancūzijos mados ikoną Coco Chanel vaidina žavioji aktorė Audrey Tautou.

Mados mylėtojams: filmas „Coco prieš Chanel“

“’Oskarui” už kostiumus nominuotoje juostoje pasakojama apie Prancūzijos mados ikonos Coco Chanel jaunystę ir pirmuosius žingsnius į šlovę. Joje vaizduojamas garsios mados pasaulio moters iškilimas ir meilės trikampis, pakeitęs paprastos kabareto šokėjos ir siuvėjos likimą visiems laikams.

Mados mylėtojams: filmas „Coco prieš Chanel“

Tiems, kuriems Audrey Tautou veidas vis dar asocijuojasi su Amelija iš Monmartro, pamačius šį filmą nuomonė pasikeis. Jame aktorė tiesiog spinduliuoja Coco Chanel. Milijonai Prancūzijoje mačiusiųjų šį filmą jau įsitikino, jog A. Tautou personažas, Gabrielle Coco, atrodo iš tiesų įspūdingai ir natūraliai. Tą visai netrukus galės pamatyti ir Lietuvos mados bei kino mylėtojai.

Mados mylėtojams: filmas „Coco prieš Chanel“

Pirmuosius filmo vaizdus galite pamatyti ir šiandien. Na, o kaip juose atrodo pati Audrey Tautou, kviečiame įvertinti patiems.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt