Mados namai priklausantys aukštajai madai

Gabriel E. Hall - -
Mados namai priklausantys aukštajai madai

Mados namų priklausančių aukštajai madai skaičius nuolat keičiasi, nes jie turi atitikti griežtus reikalavimus, kad atsidurtų šiame prabangą reiškiančiame sąraše. Prancūzijoje šie reikalavimai netgi yra apibrėžti įstatymo. Šiuo metu teisę savo kolekcijas vadinti aukštąja mada turi devyni mados namai: Armani Prive, Chanel, Christian Dior, Christian Lacroix, Elie Saab, Givenchy, Jean Paul Gaultier ir Valentino.

Mados namai norintys patekti į šią išskirtinę kastą turi pristatyti kolekciją sudarytas iš mažiausiai 35 drabužių skirtų ir dienai ir vakarui. Tokia kolekcija turi būti pademonstruota būtinai Paryžiuje ir būtinai kiekvieną sezoną. Kitas reikalavimas sako, kad mados namai privalo pritaikyti drabužius savo klientams. Tam tikslui būtina turėti visą dieną veikiančią ateljė Paryžiuje su mažiausiai penkiolika darbuojų.

Gali pasirodyti, kad mados namams aukštosios mados etiketė neatsiperka, kadangi jie turi sunkiai dirbti, kad išlaikytų tokį vardą, kai tuo tarpu klientūra yra stebėtinai maža. Tačiau žmonės susidomi tam tikro dizainerio Prêt-à-Porter apranga ar akesuarais, būtent dėl gero aukštosios mados vardo. Kai moteris nusiperka suknelę iš žymių mados namų Prêt-à-Porter kolekcijos, jai atrodo, kad jos stilius yra arčiau tų, kurie gali sau leisti dėvėti aukštąją madą. Kai kurie dizaineriai naudoja gerą aukštosios mados įvaizdį ir neturėdami tam teisės, kad susilauktų daugiau dėmesio. Kiti vadina savo kolekcijas aukštąja mada norėdami pabrėžti, kad demonstruojama apranga yra prabangi ir išskirtinė.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt