Mados talentų kalvė „Injekcija“ vėl kuria ugnį

Ugnius Kiguolis - -
Mados talentų kalvė „Injekcija“ vėl kuria ugnį

Festivalis „Mados infekcija“ vėl ieško naujų talentų ir kviečia dizainerius dalyvauti konkurse „Injekcija“. Konkurso dalyviai varžysis dėl prestižinio prizo – galimybės savo kūrybą pristatyti ant „Mados infekcijos“ podiumo 2013 metais. Šeštą kartą rengiama „Injekcija“ tapo tramplinu į mados viršūnę kelioms dešimtims karjerą pradedančių dizainerių.

Jaunųjų mados talentų konkurse jau trečią kartą iš eilės kviečiami dalyvauti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio dizaineriai. Konkurso dalyviai turės pateikti kolekcijų eskizus ir modelius, atitinkančius šių metų „Injekcijos“ temą „New etno“.

„Šių metų „Injekcijos“ konkurso temą iš dalies padiktavo pavasarinė „Mados infekcija“. Joje pristatytos kolekcijos parodė, kad dizaineriai vis dažniau įkvėpimo ieško tautinėje kultūroje ir papročiuose, tyrinėja tradicijų ir pažangos santykį, derina gamtos motyvus su miestietišku praktiškumu. Bus įdomu pažiūrėti, kaip jaunieji dizaineriai interpretuoja tautinį įvairių šalių palikimą šiuolaikiniame kontekste“, – sako festivalio „Mados infekcija“ kūrybos vadovė Sandra Straukaitė.

Per penkerius metus konkurse panoro dalyvauti beveik 160 jaunųjų dizainerių. Iš jų „Injekcijoje“ kolekcijas pristatė daugiau kaip 40 finalistų. „Injekcijos“ konkursas atrado ir plačiajai publikai pristatė sėkmingai mados pasaulį užkariaujančius dizainerius Ievą Daugirdaitę, Dianą Paukštytę, Eglę Žiemytę, Mildą Čergelytę, Mariną Žuravliovą ir Donatą Maldonytę, Dianą Kuzmickaitę ir Aušrą Urbanavičiūtę, Mariją Popadničenko, Jurgą Sutkutę, Dainių Bendiką ir Beną Staškauską bei daugelį kitų.

Kolekcijos idėjas ir eskizus konkurso dalyviai turi pateikti iki rugsėjo 24 dienos. Jų paraiškas vertins „Mados infekcijos“ suburta profesionalų komisija.

Gruodžio mėnesį įvyks konkurso „Injekcija“ finalas, kurio metu į finalinį etapą patekę dalyviai ant podiumo pristatys penkių modelių mados kolekcijas.

„Į mados talentų kalvę itin kviečiame dizainerius, kurie dega savo kūrybinėmis idėjomis ir gali jas pristatyti su ugnele“, – teigia Sandra Straukaitė.

Konkurso „Injekcija“ taisyklės internete: http://madosinfekcija.lt/index.php?page=news&language=lt&id=503%22

Daugiau informacijos:
Sandra Straukaitė, „Mados infekcijos“ meno vadovė, sandra@madosinfekcija.lt , 8 687 100 98
Renata Mikailionytė, „Mados infekcijos“ prodiuserė, renata@madosinfekcija.lt , 8 698 124 04

Nuotraukos Visvaldo Morkevičiaus, Pijaus Vyčo ir Andrey Motorichev.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt