Maison Martin Margiela + H&M kolekcija

Lucia Danes - -
Maison Martin Margiela + H&M kolekcija

Be abejonės, pati įdomiausia šių metų kolaboracija yra Maison Martin Margiela + H&M. Kiekvienais metais H&M bendradarbiauja su skirtingais dizaineriais, tačiau tokio stipraus bendradarbiavimo projekto dar niekada nėra buvę.

Juk kalbame apie tai, kad savo pajėgas suvienijo populiari, masėms skirta, parduotuvė ir nišiniai mados namai Maison Martin Margiela, kuriantys tikrą avangardą. Kartu jie išleido riboto tiražo kolekciją, kuri buvo pristatyta prieš kelias savaites ir tiesiog išgraibstyta.

Tiesa, Maison Martin Margiela nekūrė visiškai naujų modelių, o atgaivino ir H&M‘ui adaptavo kultinius archyvinius modelius, sukurtus per pastarųjų 23-ejų metų istoriją, prasidėjusią dar tada, kai belgų dizaineris Martin Margiela baigė studijas Karališkojoje Antverpeno menų akademijoje ir tapo laisvai samdomu dizaineriu. Tada jis dirbo pas patį mados panką Jean Paul Gaultier ir buvo kultinės mados gruopuotės „Antwerp Six“ septintasis narys. Nuo 1989 metų Maison Martin Margiela jau pristatinėjo savo vardines kolekcijas, taigi 0-23 skaičiais pažymėti įsimintiniausi modeliai ir tapo nauju kolaboracijos su H&M rezultatu.

Visame pasaulyje populiari švedų parduotuvė H&M buvo įkurta dar 1947 metais. Dabar šis fast-fashion tinklas turi parduotuves 43-ijose šalyse ir jau netrukus atvers savo duris ir Lietuvoje. O tuo tarpu mėgaujamės naująja Maison Martin Margiela + H&M fotosesija, nufotografuota Paryžiaus gatvėse.

Fotografas Sam Taylor-Johnson

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt