Maisto papildai lieknėjimui: apžvalga

Lucia Danes - -
Maisto papildai lieknėjimui: apžvalga

Nenuostabu jog iki vasaros likus vos pusantro mėnesio, nemažai merginų susimąsto apie savo figūrą ir įsitraukia į lieknėjimo maratoną.

Dietologų teigimu, badavimas bei drastiškos dietos svorio numesti nepadės, o štai subalansuota mityba bei aktyvus gyvenimo būdas gali smarkiai prisidėti prie svajonės apie „Victoria’s Secret“ modelio figūrą realizavimo. Efektyviau lieknėti gali pagelbėti ir įvairūs tam skirti maisto papildai.

Šiandien vaistinių lentynose galima rasti kalnus buteliukų ir dėžučių, kurių etiketės skelbia „preparatas lieknėjimui“. Nesvarbu, ar Jūsų problema yra lėta medžiagų apykaita, nepasotinamas apetitas ar didžiulė meilė riebiam maistui, stebuklingos piliulės pasiruošusios su jomis kovoti. Taigi, kokie papildai lieknėjimui yra populiariausi bei kaip jie veikia? Siūlome trumpą jų apžvalgą.

Obuolių sidro kapsulės

Maisto papildai, tokie kaip „Apple Cider 600“, „Obuolių sidras“, „Harmony Line“ ar „Live Diet“, kurių sudėtyje yra obuolių actas, vitaminai E ir C yra vieni iš dažniausiai pasaulyje vartojamų natūralių produktų, skirtų lieknėjimui bei toksinų iš organizmo šalinimui. Obuolių sidro preparatas padeda lieknėti tokiu būdu: jis gerina virškinimą, greitina medžiagų apykaitą, mažina riebalų pasisavinimą, mažina apetitą, skatina skysčių pasišalinimą. Beje, šių kapsulių veikimas yra taip pat įvairialypis bei naudingas visam organizmui.

Apetito slopinimui

Viena dažniausių problemų, darančių įtakos kūno svoriu yra persivalgymas, vartojimas per daug ir itin kaloringo maisto. Taip atsitinka dėl įsisenėjusių įpročių, kai dėl padidėjusio skrandžio tūrio nesugebama laiku sustoti arba tiesiog atsisakyti vėlyvos ir sočios vakarienės. „Apetite Stop“, „A-Z Hoodia Pounds Away“, „Weight Level“ ir kt. papildai padeda kontroliuoti apetitą, slopindami alkį bei prailginti sotumo jausmą. Malšinant nepagrįstą arba netikrą alkį, kilogramai krenta daug lengviau ir greičiau.

Riebalų deginimui ir medžiagų apykaitos spartinimui

Nepaslaptis jog gražias lieknos figūros linijas išvysime tik tuomet kai nusikratysime nepageidaujamo riebalinio sluoksnio. Čia į pagalbą ateina gausus būrys lieknėjimo piliulių: „Chito-Slim“ kapsulės savo sudėtyje turi chitozano, natūralios medžiagos, surišančios riebalus bei pašalinančios juos iš organizmo, taip pat suteikia sotumo jausmą; „Dietrim“ sumažina riebalų įsisavinimą ir skatina jų deginimą, taip pat preparatas normalizuoja medžiagų apykaitą, mažina potraukį saldumynams; „Liposinil“ suriša riebalus bei sulėtina gliukozės absorbciją; „Fat Direct“ efektyviai degina riebalus, blokuoja jų kaupimąsi. Preparatas „4.3.2.1“, kaip jau turbūt supratote, veikia ketveriopai – lieknina, subalansuoja medžiagų apykaitą, valo organizmą bei tonizuoja. Dar vienas populiarus papildas „Bello Ocean“ skatina ne tik riebalų, bet ir baltymų pasisavinimą, o taip pat greitina medžiagų apykaitą. jau minėtas „Weight Level“ suaktyvina organizmo medžiagų apykaitą bei gerina virškinamosios sitemos veiklą.

Optimaliam raumenų ir riebalų santykiui palaikyti

Konjuguotos linolo rūgšties turintys preparatai, tarp jų „BIO – C.L.A BOOSTER N120“ bei „BIO – C.L.A 1000 N80“, padeda palaikyti optimalų kūno riebalų/raumenų santykį. Besilaikant dietos netenkama tiek riebalų, tiek raumenų masės. Kadangi raumenys sunaudoja daugiau energijos nei riebalai, numetęs svorio asmuo turi žymiai lėtesnę medžiagų apykaitą. Todėl, kai tik asmuo grįžta prie normalių mitybos įpročių, svoris vėl gana sparčiai auga. Kartais viso šio svorio metimo pabaigoje žmogus sveria dar daugiau negu dietos pradžioje. Taip atsitinka dėl prarastos raumeninio audinio masės. Moksliniai tyrimai rodo, kad konjuguotos linolo rūgšties preparatų vartojimas padeda numesti tik riebalų masę, išsaugant raumenų masę. O didelis žaliosios arbatos ekstrakto kiekis padeda pagreitinti medžiagų apykaitą, todėl riebalai greičiau sudeginami.

Detoksikacijai

Lieknėjant labai naudinga vartoti organizmo žarnyno valymui, detoksikacijai skirtus preparatus, tokius kaip „Bio Drain“, „Cynaprol Plus“ ar „Deyoxil“. Šie papildai padeda valyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų, toksinų, skysčių, susidariusių dėl netaisyklingos mitybos ar kitų žalingų įpročių, dietos ar intensyvios fizinės veiklos metu papildo mitybą būtinais vitaminais ir mineralais, pagreitina virškinimą. Kadangi ilgai normaliai nefunkcionavusi sistema yra tarsi išjudinama ir organizmas pradeda valytis, patriama gerti daug vandens – taip organizmui padėsite greičiau pašalinti toksines medžiagas.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt