Mamos gimtadienio dovana paauglei dukrai - raukšlių šalinimo procedūra

Gabriel E. Hall - -
Mamos gimtadienio dovana  paauglei dukrai -  raukšlių šalinimo procedūra

Keturiasdešimt devynerių Margaret King jau yra turėjusi plastines nosies, krūtų padidinimo, riebalų nuo pilvo nusiurbimo bei veido patempimo operacijas. Šalia to ji jau 11 metų reguliariai naudoja botulino toksino injekcijas, kurios padeda išlyginti veido raukšles. Panašu, jog Margaret yra priklausoma nuo plastinių procedūrų ir šiuo įpročiu ji nori „užkrėsti“ savo paauglę dukrą.

Aštuonioliktojo gimtadienio proga Jodie nuo mamos gavo raukšlių nuo kaktos šalinimo procedūrą – Botulino toksino injekciją. „Jodie kakta tokia pati kaip ir mano. Veido išraiškai pasikeitus, jos kaktoje išryškėja ryškios raukšlelės. Žinojau, kad geriausia pagalba – botulino injekcija“, – teigė M. King. Atrodo, ji nekreipia dėmesio į tai, jog tokios procedūros yra rekomenduojamos tik sulaukus 30 metų.

Iš tiesų, Jodie nebuvo patenkinta „raukšlėta“ kakta. Ją slėpė po ilgais kirpčiukais bei bandė ją pagražinti įvairiais brangiaisiais kremais nuo raukšlių. Nors jos bendraamžiai tikino nematantys jokių raukšlių ant jos kaktos, Jodie atrodė atvirkščiai. Nepastebėjusi kremų naudos, paauglė pritarė mamos pasiūlymui ir išbandė botokso preparato procedūrą. Nuo šiol ji kartu su mama Londone esančioje „South Woodford“ klinikoje ją darosi reguliariai.

„Na ir kas čia blogo, jei tapau priklausoma nuo botulino toksino injekcijų tokia jauna? Nėra nieko blogiau kaip atrodyti senai. Pradėjau šias procedūras ir negaliu sustoti. Aš tikrai seksiu mamos pavyzdžiu, nes po plastinių procedūrų ji atrodo nuostabiai’, – samprotavo Jodie.

Jaunos merginos polinkį į plastines operacijas medikai vertina skirtingai. Vieni į jos amžių nekreipia dėmesio ir be jokių dvejonių atlieka savo darbą, kiti – tvirtina, jog susirūpinimas raukšlėmis tokiame amžiuje gali atvesti prie rimtų psichologinių problemų. Jodie ir jos mama pastarajai nuomonei yra abejingos. Todėl kai Jodie sulauks dvidešimt vienerių, jai planuojama kita mamos dovana – plastinė nosies operacija. Šiuo metu moteris dar tariasi ir dėl dukros krūtų padidinimo operacijos.

Mamos gimtadienio dovana  paauglei dukrai –  raukšlių šalinimo procedūra

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt