Manekenė su rinke ant pilvo užkariauja mados pasaulį

Olivia Morelli - -
Manekenė su rinke ant pilvo užkariauja mados pasaulį

Jei dar nesate nieko girdėję apie modelį Lizzie Miller – pats metas su ja susipažanti! Ši dvidešimtmetė prieš tris metus iš saulėtosios Kalifornijos persikėlė į Niujorką tam, kad savo laimę išbandytų mados industrijos pasaulyje. Ir ką gi jūs manote, merginai visai puikiai sekasi. Lizzie jau spėjo pastebėti garsaus žurnalo „Glamour“ leidėjai, kurie jau antrą kartą ją pakvietė sudalyvauti fotosesijoje, kurios darbai papuošė šio leidinio puslapius. Norite sužinoti, kur slypi Lizzie sėkmės paslaptis? Tai – natūralūs jos apvalumai ir jau internetinių puslapių komentatorių tarpe išgarsėti spėjusi jos rinkė ant pilvo!

Pasitikėjimo kupinas žvilgsnis, žavi šypsena nepalieka abejonių, kad net nieko nedėvėdama Lizzie Miller jaučiasi nuostabiai. Pamatę šias fotogtrafo Walter Chin darytas gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančios nuogos merginos nuotraukas, kurios buvo išspausdintos rugsėjo mėnesio „Glamour“ numeryje šalia straipsnio apie pasitikėjimą savimi, žurnalo skaitytojai liko maloniai nustebinti. Netrukus žurnalo leidėjai sulaukė daugybės skaitytojų laiškų, kuriuose vien tik pagiriamieji žodžiai ir teigiami įvertinimai. Atiduodama savo simpatijas apvalesnių formų modeliams „Glamour“ kūrybinė grupė nori parodyti, kad tikrasis grožis slypi gebėjime jaustis patogiai turint bet kokį kūno sudėjimą.

Sulaukusi begalės pagiriamųjų žodžių pati Lizzie Miller liko labai patenkinta. „Perskaičiusi visus komentarus, vos neapsiverkiau“, – atvirauja mergina. Aš vis ieškodavau žurnalų puslapiuose panašaus sudėjimo modelių, tačiau nerasdavau. Tai skatino mane manyti, kad kažkas su mano išvaizda nėra gerai. Tačiau kai J. Lo ir Beyonce pasauliui pareiškė, kad apvalios formos yra itin seksualu, po truputį ir aš pradėjau tuo patikėti ir priimti save tokią, kokia esu“. Lizzie Miller pridūrė, kad galiausiai ji pamilo savo formas ir yra jomis patenkinta. „Kiekvieno kūno sudėjimas yra skirtingas ir ne kiekvienas iš prigimties gali džiaugtis lieknu kūno sudėjimu. Tai yra visiškai normalu ir dėl to nereikia pergyventi“ – teigė mergina.

Pasaulis šias pikantiškas Lizzie Miller nuotraukas sutiko itin palankiai, na, o kokie jūsų įvertinimai?

Manekenė su rinke ant pilvo užkariauja mados pasaulįManekenė su rinke ant pilvo užkariauja mados pasaulįManekenė su rinke ant pilvo užkariauja mados pasaulį

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt