Manikiūro tendencijos 11/12 Ruduo-Žiema

Lucia Danes - -
Manikiūro tendencijos 11/12 Ruduo-Žiema

Įmantriai lakuoti nagai jau seniai tapo neatsiejama podiumo dalimi. Profesionaliems dizaineriams rūpi, kad jų modeliai pasirodytų ne tik su nepriekaištingai atrodančiais drabužiais – ne mažiau svarbus ir tobulo manikiūro, astpindinčio karščiausias sezono tendencijas, indėlis. 1979 įsikūrusi CND (Creative Nail Design) kompanija jau daugelį metų kuria nagų gražinimo produktus bei bendradarbiauja su Niujorko, Londono, Milano madų savaitės dizianeriais.Kviečiame pasižvalgyti po Niujorko madų savaitėje karaliavusias manikiūro tendecijas, išskirdami 3 kryptis:

Karūnos brangakmeniai – įkvėpta „sunkios“ tekstūros tvido, velveto, žakardinio audinio, rytietiškos gausos. Dominuojančios sodrios spalvos, brangakmenių spindesys kviečia pasinerti į siautulingą vakaro programą.

Manikiūro tendencijos 11/12 Ruduo-Žiema

Naujoji „nude“ – smėlio, odos, švelniai rusvos atspalviai pagyvinti marinistine mėlyna. Prancūziško manikiūro interpretacija – pusmėnulių piešimas šalia nago pagrindo.

Manikiūro tendencijos 11/12 Ruduo-Žiema

Zomšinis švelnumas – neoninės spalvos labiau prislopintos, giminingos šaltojo sezono vaizdams už lango. Juk taip jauku susisukus į šiltą megztinį mėgautis karštu puodeliu arbatos.

Manikiūro tendencijos 11/12 Ruduo-Žiema

Nuotraukos: Jennifer Graylock – Graylock.com, CND, Beautylish.com

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt