Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Olivia Morelli - -
Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Pagrindiniai vasaros aksesuarai yra plačiabrylė skrybelė, plevenančios suknelės, akiniai nuo saulės, paplūdimio šlepetės ir maudymosi kostiumėlis, žinoma. Išsirinkti tinkamą tarp gausybės skirtingų raštų ir spalvų sunku, kita vertus, guodžia tai, kad maudymosi kostiumėlių tendencijos kinta ženkliai lėčiau nei drabužių. Paskyrus pusdienį pasivaikščiojimui po parduotuves galima išsirinkti maudymosi kostiumėlį, kuris tarnaus ne vieną sezoną ir kiekvieną vasarą padės džiaugtis atostogomis.

Renkantis maudymosi kostiumėlį vertėtų, visų pirma, pagalvoti apie savo figūros tipą – apvalesnių formų merginoms labiausiai tiks atskiras maudymosi kostiumėlis su ilgesne viršutine dalimi, o plačių klubų savininkėms reikėtų ieškoti šortukų. Taip pat derėtų pagalvoti, ar ketinate degintis, o jeigu esate aktyvi mergina, tuomet venkite galinčių lengvai atsirišti raištelių – geriau rinkitės tvirtesnį užsegimą.

Apmąsčius, kam jums reikia maudymosi kostiumėlio, kyla klausimas, koks jis turėtų būti. Pateikiame keletą šios vasaros tendencijų įkvėpimui, kurios padės nepasimesti tarp gausybės parduotuvėse siūlomų variantų.

Gyvūnų raštai

Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Gyvūnų raštų tendencija iš drabužių jau po truputį traukiasi, tačiau pasirinkusios leopardo ar zebru raštu margintą maudymosi kostiumėlį tikrai nesuklysite – juk karštis, gamta ir egzotika nuostabiai dera su vasara.

Gėlės

Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Sužydėjus pievoms norisi prigulti ant žolės ir pasinerti į žiedų skleidžiamą aromatą, o kad margaspalviai žiedlapiai jus suptų net ir deginantis ant įkaitusio balto smėlio juos galima perkelti ant kūno.

Išpjaustymai

Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Renkantis maudymosi kostiumėlį verta pagalvoti ne tik apie jo modelį bei tinkamumą figūrai, bet ir apie įdegį. Būtent todėl daugelis baiminasi įdomaus sukirpimo maudymosi kostiumėlių, tačiau daugelis palaiko įdegį soliariumuose arba turi paprastą bikinį deginimuosi. Jeigu esate viena iš tokių merginų, tai jums verta pagalvoti apie seksualius iškirpimus – tikrai būsite pastebėta!

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt