Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Jake Doe - -
Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Artėjančios vasaros pagrindinis aksesuaras – maudymosi kostiumėlis. Teigiama, jog tam, kad jaustumėtės išties patogiai, jums vertėtų pasirinkti geriausiai jūsų kūno formas atitinkantį maudymosi kostiumėlio stilių. Su tinkamai pasirinktu maudymosi kostiumėlio tipu, jūs galite atrodyti lieknesnės ir labiau pasitikinčios savimi! Tuo tarpu netinkamai pasirinktas stilius, atvirkščiai, gali vizualiai pridėti kelis papildomus kilogramus ir dar labiau išryškinti tas kūno vietas, kuriomis jūs ne itin didžiuojatės.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

• „Kriaušės“ formoms. Jūsų figūra yra tarsi savotiškas trikampis: siauroki pečiai ir itin apvalios šlaunys bei pilvukas. Jums patartina akcentuoti pečius ir nugarą. Todėl rinkitės vientisą arba atskirų dalių maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinė dalis būtų šviesesnių tonų, o apačia – tamsesnių.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

• „Obuolio“ formoms. „Obuolio“ kūno sudėjimą turinčių pečiai būną kur kas platesni už šlaunis, todėl maudymosi kostiumėlio iškirptė turėtų būti kuo gilesnė – tai nukreipia dėmesį nuo plačių pečių žemyn. Geriausiai rinktis maudymosi kostiumėlį, kurio viršus būtų vienspalvis, o apačia – įvairiaspalvė.

• „Atletiškoms“ formoms. Šiam kūno sudėjimo tipui priskiriamos lieknas kūno linijas turinčios merginos ir moterys. Jų pečiai, talija ir šlaunys paprastai yra vieno pločio. Renkantis maudymosi kostiumėlį jums tereikia pabrėžti natūralius kūno išlinkimus. Pavyzdžiui, akcentuokite taliją dėvėdamos ryškiaspalves maudymosi kelnaites su dirželiu! Jei patinka vientisi maudymosi kostiumėliai, rinkitės tokį, kurio liemuo yra tamsesnių atspalvių – taip bus pabrėžiamos lieknos jūsų talijos linijos.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

• „Smėlio laikrodžio“ formoms. Turinčioms tokią figūrą, tinka įvairūs modeliai, nes jūsų proporcijos yra natūraliai subalansuotos. Jums tereikia tik pabrėžti savo moteriškumą!

• „Apvalioms ir ovalo“ formoms. Pati plačiausia vieta paprastai yra talija ir pilvas. Kad nukreiptumėte dėmesį nuo „probleminių“ kūno vietų, rinkitės tamsių atspalvių (pav. juodos, tamsiai raudonos ar mėlynos) vientisą ir stipriai priglundantį (tamprų) maudymosi kostiumėlį. Turinčioms stambesnę figūrą tamsių ir natūralių spalvų maudymosi kostiumėliai yra pats geriausias pasirinkimas, nes šios spalvos optiškai lieknina. Beje, atsikišusį pilvuką taip pat padės paslėpti margintas vertikaliomis arba įstrižomis juostelėmis, dryželiais ar gėlėmis maudymosi kostiumėlis.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

• Didelė krūtinė. Jei krūtinė didelė, rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio liemenėlė uždaresnė, su šiek tiek pakietintais kaušeliais. Geriausias variantas – su virvele per kaklą, kad krūtinė tvirtai laikytųsi.

• Maža krūtinė. Turinčioms itin mažą krūtinę patartina rinktis trikampio formos liemenėles. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis taip pat gali būti papuošta kaspinėliu. Žinoma, labai tiks ir padės atitraukti dėmesį įvairūs raukinukai bei ornamentai.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

• Platūs klubai. Optiškai pamažins klubus tamsių spalvų ir didelių ornamentų maudymosi kostiumėliai. Venkite smulkių raštų ir mažų gėlių detalių. Geriausiai tiks vienos tamsios spalvos maudymosi kostiumėlis. Beje, norėdamos atitraukti dėmesį nuo probleminės kūno vietos – klubų ir šlaunų, rinkitės maudymosi kostiumėlį su akcentu krūtinės srityje arba klubus apsijuoskite skarele.

• Itin siauri klubai. Tinkamiausia išeitis – šviesių spalvų, smulkių raštų bei horizontalių linijų maudymosi kostiumėliai. Labai tiks šortukai ar kelnaitės su kaspinėliais šonuose. Taip pat galite rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius su „iškirptomis“ detalėmis per liemenį.

Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Apgalvotai ir tinkamai pasirinktas maudymosi kostiumėlis gali paslėpti figūros trūkumus bei pabrėžti privalumus. Taigi, įsigykite tokį, kurį vilkėdamos jausitės išties patogiai ir pasitikinčios savimi!

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt