Maža balta suknelė

Julie Splinters - -
Maža balta suknelė

Maža juoda suknelė yra klasikinis ir ypač elegantiškas rūbas. Tačiau, atėjus pavasariui, ši spalva gali atrodyti šiek tiek nuobodžiai. Todėl dizaineriai pristato alternatyvą – mažą baltą suknelę. Ją galite rengtis kasdien ar besiruošdamos į oficialius susitikimus bei vakarėlius. Su šiuo puošniu drabužiu atrodysite stilingai įvairiomis progomis!

Maža balta suknelė

Dizainerių teigimu, ši „optimistinė“ spalva padės lengviau užsimiršti šiuo laikotarpiu patiriamus ekonominius sunkumus. Be to, balta spalva yra ypač moteriška. Apsirengusios baltai atrodysite seksualiai, žaismingai ir koketiškai!

Maža balta suknelė

Mažos baltos suknelės ilgis turėtų siekti kelius arba būti šiek tiek trumpesnis. Ji gali būti bet kokio stiliaus. Taip pat balta suknelė gali būti puošiama įvairiais nėriniais, karoliukais, diržais ar šį pavasarį taip madingais kaspinėliais.

Jums pateikiame kelis šio tipo suknelių pavyzdžius.

Calvin Klein ir MaxMara pristato labai paprastus, „minimalistinius“ baltų suknelių modelius.

Maža balta suknelė

Kitas pavyzdys – baltos suknelės su subtiliais gėlių „įspaudais“ ar viena detale (pav. kaspinėliu). Tokias elegantiškas sukneles pristato Alexander Wang ir Diane Von Furstenberg.

Maža balta suknelė

Madingos suknelės ir su pūstu „daugiasluoksniu“ sijonu. Tokį modelį pristato Balmain. Na, o Badgley Mischka siūlo baltą suknelę su įvairiais raštais.

Maža balta suknelė

Jei norite atrodyti originaliai, rinkitės Alexander McQueen ir Betsey Johnson neįprastus ir ekstravagantiškus baltų suknelių modelius.

Maža balta suknelė

Itin elegantiškai ir klasiškai atrodo Gianfranco Ferre suknelės. Jose akcentuojami pečiai bei liemenį išryškinantis diržas.

Maža balta suknelė

Tai yra tik keli mažų baltų suknelių stilių pavyzdžiai. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir džiaukitės pavasariu būdamos itin stilingos!

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt