Megan Fox suviliojo... save

Linas Kiguolis - -
Megan Fox suviliojo... save

Megan Fox kalba keistus dalykus. Ji fotografuojasi seksualioms fotosesijoms. Ji atrodo gerai kino ekrane. Ji nesistengia atverti savo širdies ir aplinkiniams kažką įrodinėti. Ji tik duoda tai, kas jiems yra įdomu, o daugelį dalykų pasilieka sau.

Taip žurnalo „Interview“ birželio mėnesio numeryje pristatoma 24 metų amerikiečių aktorė Megan Fox. Filme „Transformeriai“ sužibėjusi mergina buvo pakviesta sudalyvauti originalioje fotosesijoje, kurioje ji pozavo… su savimi.

„Norėčiau laikyti manekeno galvą“, – atvykusi į fotostudiją ištarė Megan Fox. Vilkėdama Lanvin, Calvin Klein, Nina Ricci drabužius, ji pozuoja su apnuogintu manekenu, kaip du vandens lašai panašiu į ją pačią. Ši fotosesija tarsi atsipindi dvi Megan Fox gyvenimo puses – žiniasklaidos ir paparacių sekamą ir aptarinėjamą bei už namų durų kruopščiai slepiamą ir saugomą.

Nemėgstanti dalinti interviu ir apie save skaityti naujienų aktorė žurnalui „Intierview“ atskleidė žvaigždės gyvenimo subtilybes. “Kiekvieną kartą, kai išeinu iš namų, jaučiu paranoją. Tu niekada nežinai, kai tave filmuoja ar fotografuoja. Tas jausmas keistas, jis erzina ir atsibosta. Dažnai pagalvoju, kad norėčiau daugiau laiko praleisti namuose ir turėti šeimą. Tačiau tai nereiškia, kad man nerūpi mano karjera. Jei pasitaiko geras projektas, žinoma, kad jo imuosi, – kalbėjo Megan Fox.

Po interviu ir fotosesijos Megan Fox įsidėjo „savo“ galvą į pirkinių maišelį ir paliko fotostudiją. Tai, kas liko įamžinta, – nuotraukose.

INTERVIEW MAGAZINE

FOTOGRAFAS Craig McDean
AKTORĖ Megan Fox

Megan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… saveMegan Fox suviliojo… save

Nuotraukos iš fashiongonerogue.com

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt