Meksikietiškų muilo operų įkvėpta

Gabriel E. Hall - -
Meksikietiškų muilo operų įkvėpta

Dosjė

Vardas, pavardė: Kotryna Sinkevičiūtė

Gimimo data, vieta: 1994 06 04, Vilnius

Agentūra: „Supermodels“ (Lietuvoje), „Women“ (Italijoje), „Donna“ (Japonijoje), „Dolls“ (Taivane)

Ūgis ir išmatavimai: 172 cm; 80, 60, 88

Plaukai: šviesiai rudi

Išsilavinimas: mokosi vidurinėje

Užsienio kalbos: anglų, truputį rusų

Fotosesijos žurnalams: „Glitter“ (Japonija)

Pomėgiai: muzika, knygos, mada, futbolas, šokiai, draugai, dailė, dizainas, fotografija

Su birželio pradžioje 16-ąjį gimtadienį atšventusia Kotryna Sinkevičiūte kalbėjomės kelionės į Taivano sostinę Taipėjų išvakarėse. Kraudamasi lagaminus mergina „Jurgitai“ pasakojo apie modelio karjeros pradžią ir dalijosi savo ateities planais.

Milanas nesužavėjo


„Anksčiau labai mėgau žiūrėti Lotynų Amerikoje sukurtus serialus. Prisižiūrėjusi jų ėmiau svajoti apie dainininkės, aktorės arba modelio karjerą. Būdama dvylikos nuėjau į vieną agentūrą, užpildžiau anketą, mane nufotografavo. Po kiek laiko gavau pasiūlymą nusifotografuoti vienoje reklamoje. Labai apsidžiaugiau. Už darbą gavau 150 litų“, – savo pasakojimą pradeda Kotryna.

Vėliau Kotryna iš agentūros vadovo (jis vėliau buvo pakviestas vadovauti „Supermodels“ agentūros filialui Vilniuje – aut. past.) sulaukė pastabos, kad reikėtų pasportuoti. „Nieko nedariau, gal kiek daugiau valgiau. Po kiek laiko pasirodžiau agentūroje, mano išmatavimai tiko, todėl man pasiūlė važiuoti į Japoniją. Tačiau planai greit pasikeitė, išvažiavau ne į Tokiją, o į Milaną“, – tęsia Kotryna. Mergina šypsodamasi prasitaria, kad rudenį aplankytas Milanas jai nepadarė didelio įspūdžio.

Galbūt todėl, kad visą mėnesį kasdien vaikščiodama į atrankas niekur „neužsikabino“ – dažniausia išgirsdavo atsakymą, kad yra per jauna.

Susigaudyti Italijos sostinėje jaunajai manekenei nebuvo paprasta, bet gelbėjo agentūros dovanoti žemėlapiai. Agentūra pragyvenimui lietuvei skyrė po 80 eurų per savaitę, kuriuos Kotryna galėjo išleisti maistui, drabužiams ir lauktuvėms. „Labai brangių drabužių, žinoma, negalėjau įpirkti. Stengiausi įsigyti tokių rūbų, kokių Lietuvos parduotuvėse nėra“, – pasakoja Kotryna. Lietuvė Milane agentūros išnuomotuose

apartamentuose gyveno kartu su bendraamže čeke, su ja labai greitai ir artimai susibičiuliavo.

Du mėnesiai Japonijoje


Vėliau merginos susitiko Japonijoje, į kurią Kotryna išskrido netrukus po viešnagės Italijoje. Tiesa, šį kartą jos kartu negyveno, nes abi priklausė skirtingoms agentūroms. „Japonijoje praleidau du mėnesius, bet laikas absoliučiai neprailgo. Patiko ir pats Tokijas, ir žmonės. Jie labai geri, šilti, maloniai bendrauja. Iš pradžių man buvo labai juokinga klausytis jų kalbos, paskui pripratau. Angliškai japonai nelabai moka, tad bendrauti su jais nebuvo lengva“, – įspūdžiais iš Tekančios saulės šalies dalijasi jaunasis modelis. Įspūdį jai paliko ir itin stilingas vietinis jaunimas: „Japonai tikrai save mažiau varžo nei lietuviai. Be to, vaikinai kur kas labiau prisižiūri nei merginos.“

Tokijuje Kotrynai neteko vaikščioti podiumu. Ji daugiausia pozavo nuotraukoms, kurios papuošė vietinių žurnalų puslapius, interneto svetaines, lankstinukus.

Japonijos sostinėje lietuvė buvo apgyvendinta su dviem rusėmis. Tiesa, su jomis bendrauti nebuvo lengva – Kotryna nelabai moka rusų kalbą, o jos kambario draugės – anglų.

Kotryna išduoda, kad manekene mėgina tapti ir jos devyniolikmetė sesuo Evelina. Mergina šiuo metu studijuoja, todėl retai važiuoja į keliones, kurias siūlo jos agentūra.

Tėvai Kotrynos siekį tapti žinomu modeliu palaiko. „Jie žino šią mano svajonę ir leidžia jos siekti“, – teigia jaunoji manekenė.

Mergina stengiasi jiems įrodyti, kad modelio darbas netrukdo mokslams – grįžusi iš kelionių aktyviau pasimoko ir pasiveja bendraklasius. Tiesa, mokytojai per pamokas kartais dėl modelio karjeros papriekaištauja – Kotryna yra sulaukusi replikų, kad mokykla – ne podiumas. Mergina prisipažįsta, kad kiek sunkiau sekasi tikslieji mokslai.

Kuria drabužius


Kotryna labai domisi mada – pavarčiusi leidinius pati piešia drabužių siluetus. Tiesa, kol kas pamėgino įgyvendinti tik vieną savo idėją – pasisiuvo raudoną suknelę. „Tik siūti man nelabai sekasi, matyt, reikia kažkam kitam duoti šį darbą“, – juokiasi panelė. Kotryna norėtų vaidinti, tačiau dėl dažnų kelionių negalėtų reguliariai lankyti jokio būrelio.

Vis dėlto nei drabužių dizaino, nei aktorystės ji nesiruošia studijuoti. Kotrynos planuose – politikos mokslų studijos. Tiesa, mokytis ketina ne Lietuvoje, o kuriame nors užsienio universitete.

„Kai dirbsiu Taivane, reikės pradėti taupyti pinigus studijoms. Kol kas visus uždirbtus pinigus išleidžiu savo reikmėms“, – pasakoja ji.

Anot Kotrynos, klasės draugės nepavydi jai modelio karjeros, ją labai palaiko. Su pavydo proveržiais ji nesusidūrė ir dirbdama. „Pastebėjau, kad kolegės mėgsta vieną kitą apkalbėti už nugaros. Bet tik tiek“, – pripažįsta mergina.

Liekną figūrą Kotryna paveldėjo iš tėčio. Valgydama Kotryna savęs nevaržo – valgo ką nori ir jokių dietų nesilaiko. Tačiau pradėjo sportuoti – kasdien bėga krosą.

Nors vaikinų dėmesio netrūksta, jos širdis laisva. „Jeigu būtų vaikinas, nepamaišytų. Bet dabar man svarbiausia karjera“, – tikina pašnekovė.

NAUJOKĖ:

Stilius: Madingas, laisvas, priklausantis nuo nuotaikos, sportiškas.

Idealiausias derinys: Aptempti džinsai, paprasti marškinėliai ir prie jų derantis kaklo papuošalas, masyvūs auskarai.

Vardiniai drabužiai: Neturėjo galimybės įsigyti.

Parduotuvė: „H & M“, „Stradivarius“, „New Yorker“.

Apsipirkinėja: Kartą per mėnesį būtinai. 😉

Mėgstamiausias drabužis: Visada patogūs ir madingi džinsai.

Aksesuaras: Be auskarų neišeina iš namų.

Rankinėje: Visada nešiojasi telefoną, piniginę, lūpų blizgį, veidrodėlį, užrašų knygutę, rašiklį, kramtomąją gumą.

Kvepalai: „Yves Saint Laurent – Elle“.

Kosmetika: Naudoja kreminę pudrą „L‘Oreal“, patinka ,,Maybelline“ kosmetika.

Procedūros: Manikiūras, pedikiūras.

Grožio paslaptys: Valgyti viską, ką nori, bet su saiku ir reguliariai sportuoti.

Jurgita Kviliūnaitė

Meksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėptaMeksikietiškų muilo operų įkvėpta

Asmeninio albumo nuotr.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt