Membershop.lt pristato: Julia Janus

Julie Splinters - -
Membershop.lt pristato: Julia Janus

Julia Janus kolekcija skirta moterims su laisvės polėkiu, mylinčioms save ir gyvenimą, vertinančioms natūralų groži, patogumą, randančioms laiko sau ir savo pomėgiams, besiklausančioms savo vidinio balso.

“Julia Janus” tiesiog atsitiko. Šiaip, be filosofijos. Tiesiog norėjau kažką padaryti. Gero rūbo už padorią kainą. Kad būtų patogu ir gražu. Be triukšmo, be įtampos, atsipalaidavus kurti ir mėgautis, nešioti ir vėl kurti.”

Audinius renkuosi minkštus, kad “kristų”. Mylimiausias kūrinys – suknelė. Lengva, orinė, šiuolaikinė, patogi, pritaikoma.

Moteris ir suknelė. Suknelė moterį išskiria iš kitų ir suteikia jai tokio žavesio, ko joks kitas rūbas negali. Suknelėje būtinai turi būti kišenės. Nors viena. Tai mano parašas.

Suknelėje visada yra mano augalėlis. Matomas, ar paslėptas, “užkoduotas”, bent etiketėje. Nes žmogus , kaip medis. Gražus, kad kitoks, kad kreivas, kad netobulas ir augantis, nes unikalus ir vienintelis toks. Augalas – mano kūrybos simbolis, parašas, progreso raktas. Juo pasirašau ir palinkiu sėkmės…“, – sakė Dizainerė Julija.

Šiuo metu Membershop.lt Nuolaidos iki 60% – VISKAM !

Membershop.lt pristato: Julia JanusMembershop.lt pristato: Julia JanusMembershop.lt pristato: Julia Janus

Jei dar neesate membershop.lt narys, dabar turite progą juo tapti. Specialiai žurnalo JURGITA skaitytojams MemberShop.lt klubas dovanoja išskirtinę galimybę tapti jo klubo nariais. Spauskite šią nuorodą: http://membershop.lt/prisijungti/?r=www3.Jurgita.lt

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt