Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Olivia Morelli - -
Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Kaip smalsu bent nosies galiuku apsiuostyti svetimoje drabužinėje! Tokią silpnybę „Jurgita“ turi taip pat. Šįkart pakalbinome patrauklią ir žavią sekso reikalų ekspertę Mildą Bartašiūnaitę ir įsiprašėme į jos drabužių skrynelę. Leidžiame pasižvalgyti ir Jums!

Paklausta apie drabužių pasirinkimą Milda atvirauja, kad pagrindinis kriterijus, pagal ką ji renkasi drabužius, yra protinga kaina. Ji yra iš tų moterų, kurios su pasididžiavimu klausia vyro: „Spėk, kiek mokėjau?“ „Jaučiu azartą nusipirkdama kokybišką daiktą kuo pigiau – ar tai būtų išpardavimas, ar taikliai rastas gražus, bet pigus daiktas, ar padėvėtų drabužių parduotuvė. Nesu siuvėja, bet man ranka nekyla už lengvą drapanėlę mokėti, pavyzdžiui, 300 Lt. Aš šiuo atveju visada būnu arba rūbų medžiotoja, arba kelis mėnesius palaukiu išpardavimų ir gaunu trokštamą daiktą už tikrai, mano manymu, protingą kainą“, – pasakoja Milda. Jei drabužio kaina tinka, moteris nepuola ekspromtu jo pirkti, prieš tai visada apgalvoja, ką turi savo spintoje, ar turės prie ko priderinti naują pirkinį. Jei kriterijai atitinka, tuomet matuojasi ir įsigyja.

Milda atvirauja, kad itin mėgsta seksualų drabužių stilių, tačiau jis jai asocijuojasi anaiptol ne su trumpais sijonais ir tinklinėmis prisegamomis kojinėmis, o su „lengvai griežtos, pašėlusios mokytojos stiliuku“. Sijonas, pasak Mildos, gali siekti kelius, plaukai susukti į kuklų kuoduką, ant nosies – akinukai, liemenį išryškinanti aptempta palaidinė, tačiau griežtumas visada turi žengti koja kojon su seksualumu. „Man šis stilius labai patinka ir tinka, tikrai! Du metus esu dirbusi anglų kalbos mokytoja ir komplimentų išgirsdavau labai dažnai. Šis mano stilius pasiteisina bet kokiomis gyvenimo situacijomis“, – šypteli žavioji ilgaplaukė.

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Vasarą didmiestyje su permatomais drabužiais ir plika bamba Mildos neišvysime, tačiau kurorte moteris nevengia saulės, todėl renkasi permatomus sijonus ir palaidines, kad kuo daugiau saulės gautų oda. „Kada jaučiuosi komfortiškai? Kai kasdien atrodau vis kitaip. Negalėčiau kelias dienas iš eilės vilkėti tais pačiais drabužiais – kas rytą rengiuosi spontaniškai, pagal to ryto nuotaiką“, – šypsosi ji.

Paklausta apie papuošalus Milda teigia, kad iki 25 metų jautė didžiulę silpnybę papuošalams – susišluodavo visą jos dėmesio vertą bižuteriją, tačiau ilgainiui pastebėjo, kad beveik niekada jais nesipuošia: „Pastaruoju metu mėgstu subtilias grandinėles, o pro bižuterijos parduotuves praeinu labai ramiai. Ausų taip pat nesu prasidūrusi, nes vadovaujuosi dar viena savo filosofija: moterys turi ir taip daug problemų, tad kam jų daryti dar daugiau?“

Silpnybės konkretiems drabužėliams Milda neturi, tačiau prisipažįsta, kad kai gimė vaikelis ir krūtinė buvo padidėjusi keliais dydžiais, ji mėgo pirktis apatinį trikotažą. O dabar jos aistra – pirkti drabužėlius mažuose jaukiuose vintažiniuose užsienio butikuose: „Kaskart vilkėdama rūbą, pirktą šiltuose kraštuose, mintimis atsiduriu ten. Man svarbiausia yra ne tai, koks tai rūbas ir ar jis brangus, o iš kur jis atsivežtas, kaip aš jaučiuosi jį vilkėdama ir kokie prisiminimai užplūsta.“

1. Džinsiniai šortukai

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Ir kas galėjo pagalvoti, kad savo pirmuosius šortukus įsigysiu būdama trisdešimties. Viduramžio krizė? Ne. Tiesiog pagaliau pamilau savo kūną.

2. Sijonėlis

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Jį gavau dovanų iš „Nijolės“ salono. Gana modernus ir ekscentriškas drabužėlis, kuris atitinka mano charakterį. Bet 800 Lt.

3. Komplektas: šalikas, kepurė ir pirštinės

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Tai pati mieliausia krikštamotės dovana gimtadienio proga. Veltos vilnos autorinis darbelis šildo tiek fiziškai, tiek morališkai.

4. Skarelė

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Neįtikėtina, bet ir arabai moka siūti kokybiškai. Tunise pirkau dvi galabijas ir šią skarelę pridėjo „magaryčių“. Karoliukai nepriklijuoti, o sunerti ir sumegzti vašeliu. Penkis metus nešioju ir nė vienas kutelis nenudrisko!

5. Kelnės-sijonas

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Iš Egipto. Visada praverčia per persirengėlių vakarėlius. Juo pasipuošusi visada atrodau išties egzotiškai ir ugningai.

6. Raudona suknutė su juodais taškeliais

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Šią suknelę nuvilkau nuo manekeno, stovėjusio vitrinoje viename Vilniaus butike. Ėjau, pamačiau, įsimylėjau ir… jau nebežiūrėjau į kainą.

7. Juodai balta suknelė

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Ją vadinu „septynis vienu smūgiu“. Tie septyni – tai italai, kurie pamatę mane su šia suknele nesugebėjo ramiai praeiti pro šalį. Teko susipažinti.

8. Ilga juoda romantiška suknelė su raudonomis rožėmis

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Žiemą ant raudono golfo, vasarą ant nuogo kūno. Nors suknelei jau penkiolika metų, man ji nei morališkai, nei kaip kitaip nesensta.

9. Vakarinė raudona suknelė

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Kai suknelę pirkau Bulgarijoje, net neįsivaizdavau, kokia proga ją apsivilksiu. Vienos valsų popietė su Donato Katkaus diriguojamu orkestru bei „Kviečiu šokti“ kompanija buvo gan taiklus pasirinkimas.

10. Sidabrinė suknutė

Mildos Bartašiūnaitės spintos gėrybės

Tai Londone mano pirmoji paauglystėje įsigyta įstrižo kirpimo prabangesnė suknutė. Mokėjau tik 7 svarus. Tada dar net nenumaniau, kad su ja dalyvausiu ir filmavimuose, ir fotosesijose.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Olivia yra grožiui, madai ir sveikatos temai neabejinga mama. Pati buvusi modeliu ir keliavusi pasaulyje ji žino kas yra stiliaus pojūtis, koks sunkus ir pastangų reikalaujantis yra modelio darbas.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie Jurgita.lt