"Mis Pasaulis" dalyvės nacionalinis kostiumas užtraukė jos šaliai gėdą

Linas Kiguolis - -
"Mis Pasaulis" dalyvės nacionalinis kostiumas užtraukė jos šaliai gėdą

Japonijos grožio karaliene tituluota Emiri Miyasaka per „Mis Pasaulio 2009“ vykstančio „Nacionalinio kostiumo“ konkurso etapą dėvės modernų, šiek tiek provokuojantį ir seksualų drabužį, įkvėptą tradicinio Japonijos kimono. Vos tik pasirodžiusi su šiuo 7 garsių dizainerių – Junya Watanabe, Yohji Yamamto, Issey Miyake, John Galliano, Alexander McQueen, Cavalli ir Dolce & Gabbana – kurtu drabužiu 24 metų mergina sulaukė begalės prieštaringų vertinimų. Internetinių svetainių puslapiuose pasirodę vieni komentarai šį pornografinių filmų kostiumą primenantį apdarą vadina visiškai netinkamu tokio masto renginiui ir teigia, kad jis netgi daro gėdą jų šaliai. Ne tokie konservatyvūs komentatoriai mano, kad su šiuo kostiumu Emiri Miyasaka atrodo iš tiesų gražiai ir labai stilingai.

„Mis Pasaulis“ dalyvės nacionalinis kostiumas užtraukė jos šaliai gėdą

Panašu, kad šio rizikingo kostiumo titulą jau spėjusio pelnyti drabužio nebus atsisakyta ir jį bus galima pamatyti per „Mis Pasaulis 2009“ konkursą, kuris įvyks rugpjūčio 23 dieną Bahamuose. Grožio konkurso atstovams Japonijoje atrodo nerūpi, ar šis ryškus ir ekstravagantiškas mados kūrinys tik netaps kliūtimi pasiekti E. Miyasaka finalą. Savo bloge „Miss Pasaulis Japonija“ direktorė Ines Ligron teigia, kad šis drabužis yra „originali dizainerių ir stilistų komandos mintis, kuria norima atkreipti dėmesį ir sukelti nemažą šurmulį pasaulyje“. Ji taip pat paminėjo norą tokiu būdu pabandyti „pakeisti“ grožio konkursų dalyves, kad jos nebūtų „tokios konservatyvios, atsargios ir politiškai teisingos“.

„Man rūpi tiktai tie, kurie nebijo eksperimentuoti ir žengti į priekį. Šie septyni dizaineriai sukūrė naują erą mados industrijos pasaulyje ir jų idėjos sutampa su manosiomis“, – taip tokį išsiskiriantį ir neįprastą grožio konkursams šių metų nacionalinio Japonijos kostiumo sumanymą baigė aiškinti I. Ligron.

Rožiniai nėriniuoti apatiniai ir prisegamos kojinės, kurios derinamos prie juodo kimono su auksiniais taškučiais… Kokie yra jūsų vertinimai pažvelgus į šį grožio konkursui sukurtą Japonijos nacionalinį kostiumą?

„Mis Pasaulis“ dalyvės nacionalinis kostiumas užtraukė jos šaliai gėdą

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt