Misių nesėkmės ir nuklydimai

Alice Woods - -
Misių nesėkmės ir nuklydimai

Gražiausiomis pasaulyje pripažintos moterys toli gražu nėra tobulos. Jų kelyje pasitaiko ir suklupimų, ir skandalų, ir tokių situacijų, kai joms pritrūksta sumanumo ir išmintingumo.

Pateikiame jums įsimintiniausius ir ryškiausius „misių“ nuklydimus ir nesėkmes grožio konkursų metu ir po jų.

1. 1983 m. dabartinė aktorė ir dainininkė Vanesa Williams tapo pirmąja afroamerikiete, laimėjusia Mis Amerika grožio karūną. Vis dėl to, moteris šlove džiaugėsi neilgai. Nepraėjus nei dešimt mėnesių po įvykusio konkurso, viešumoje buvo išplatintos nuogos Vanesos nuotraukos. Kilęs skandalas neigiamai atsiliepė šios gražuolės įvaizdžiui.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

2. Praeitą savaitgalį Mis Amerika 2009 išrinkta iš Kalifornijos kilusi Carrie Prejean dar ir dabar yra žiniasklaidos dėmesio centre. Konkurso metu teisėjo Perez Hilton (kuris yra gėjus) paklausta, ką Carrie mano apie tos pačios lyties santuokos įteisinimą visame pasaulyje, ji pakėlusi antakius pareiškė, kad „santuoka turi būti tik tarp vyro ir moters“. Panašu, jog toks pasisakymas salėje buvo sutiktas nevienareikšmiai…

Kviečiame pasižiūrėti:

Misių nesėkmės ir nuklydimai

3. Per 2007 metais vykusį Mis Paauglė Amerika konkursą būsima jo laimėtoja Lauren Caitlin pritrūko… žodžių! Išgirdusi „sudėtingą“ klausimą, „kodėl penktadalis amerikiečių nežino, kur žemėlapyje yra jų valstybė?“, mergina kaip reikiant sutriko. Pasiklausykite jos atsakymo patys! Manome, po to komentarų daugiau nereikės…

Misių nesėkmės ir nuklydimai

4. 2006 m. Mis Amerika Tara Conner buvo kritikuojama už alkoholio ir narkotikų vartojimą bei itin audringą gyvenimą su vyrais bei Mis Paaugle Katie Blair. Netrukus pasklido gandų, jog gražuolei bus atimtos teisės į karūną. Vis dėl to, taip neįvyko ir merginai buvo leista pasitaisyti.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

5. Mis Paauglė Amerika 2006 Katie Blair (nuotr. – dešinė) neigiamai pagarsėjo alkoholio vartojimu bei savo draugyste su anksčiau minėta Mis Amerika Tara Conner.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

6. Mis Amerika 2007 karūnuota iš Nevados kilusi Katie Rees neteko savo titulo, po to, kai buvo išplatintos nuotraukos iš jos pasilinksminimo Floridos naktiniame klube.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

7. Į skandalų sūkurį įsisuko ir Ingrid Marie Rivera (Puerto Rikas). Mis Visata 2008 vykusiame konkurse ji teigė, kad jos makiažas ir drabužiai buvo išpurkšti pipirų laku. Vis dėl to, šie nusiskundimai, kurie vėliau nepasitvirtino, nesutrukdė jai nugalėti.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

8. Per 2007 m. Mis Visata konkursą Amerikos atstovė Rachel Smith pargriuvo! Nepaisant to, ji pabaigė savo pasirodymą su šypsena.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

9. Dar vienas suklupimas! Po metų, per 2008 m. Mis Visatos rinkimus, taip pat Amerikos atstovė Crystle Stewart suklupo ir pargriuvo! Ar ir šiais metais bus pakartota ši tradicija?

Misių nesėkmės ir nuklydimai

10. Mis Visata 2004 Jennifer Hawkins dalyvavo viename mados šou ir pametė sijoną! Netrukus jos grožybių nuotraukos buvo išplatintos visur.

Misių nesėkmės ir nuklydimai

Misių nesėkmės ir nuklydimai

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt