Mistinis SPA arba ko gero yra jūroje?

Linas Kiguolis - -
Mistinis SPA arba ko gero yra jūroje?

Jūros vandenyje skaičiuojama iki 104 mikroelementų, kurių teigiamas poveikis odai yra įrodytas mokslininkų, tačiau apie mistines SPA procedūras, taikant jūros (ypač paslaptingosios Negyvosios) vandenį, žino tikrai ne visi. Taigi, ko gero galima rasti jūros vandenyje?

Jūros vandenyje esanti druska, jodas, selenas, dumblių sudedamosios dalys puikiai veikia ne tik pažeistą odą, bet ir yra gera profilaktinė odos priežiūros priemonė. Daugiausia šių medžiagų turi Negyvosios jūros vanduo, šiandien pramonė gamina daugybę šios jūros medžiagų pakaitalų.

Dėl Negyvosios jūros vandenyje esančių daugiau nei 25 rūšių mineralų ir oligoelementų, Negyvoji jūra nuo neatmenamų laikų yra grožio ir sveikatos šaltinis. Jos vandens sudėtis unikali tuo, kad joje didelė mineralų – kalio, kalcio, geležies, magnio, sodos, cinko, sieros, jodo bei daugelio kitų elementų koncentracija. Iš jūros gelmių išgaunamos įvairios medžiagos (jūros dumbliai, druskos ir, daugiausiai, gydomasis purvas) dėl savo naudingųjų savybių ir poveikio odai yra naudojamos kosmetikos pramonėje (pvz. Geomar linija).

Talasoterapija (gr.thalasso „jūra“) – tai ir yra tasai mistinis SPA arba procedūros atliekamos, taikant jūros vandenį. Pritaikant šią terapiją odai gydyti naudojamos tam tikros sudėties jūros vandens medžiagos. Talaso procedūros naudingos ir vertingos, dėl vandenyje esančių mineralinių medžiagų ir mikroelementų, kurie veikia organizmo ląsteles. Šios medžiagos padeda ląstelėms atsinaujinti, šalina šlakus, skatina greičiau cirkuliuoti kraują ir taip gaivina organizmą.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt