Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!

Jake Doe - -
Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!

Žaisminga, jausminga, įžūli. Taip trumpai galima būtų apibūdinti naująją Miu Miu Resort kolekciją, kuri trykšta jaunatvišku veržlumu ir energija. Miuccia Prada ją skiria drąsiai ir kaprizingai panelei, negalinčiai atsispirti ryškių spavų ir įvairių raštų derinimui bei masyviems ir dėmesį atkreipiantiems aksesuarams.

Kolekcijoje aptinkame drabužių, kurių forma ir medžiaga primena apatinį trikotažą. Kojų žavesį dizainerė pabrėžia papuošdama modelius itin trumpais šilkiniais šortukais, prie kurių derina dailias atlasines palaidines ar taškeliais papuoštus ir plonu dirželiu sujuosiamus marškinėlius. Šį ansamblį kuo puikiausiai užbaigia spalvotos ar šniūreliais surišamos aukštakulnės basutės ir dideli išraiškingų rėmelių akiniai nuo saulės.

Miu Miu mergina taip pat mėgsta dėvėti trumpas sukneles, kurių žaismingumą pabrėžia obuolių ar širdučių motyvai. Ji taip pat neabejinga ir ilgesnėms suknelėms ar sijonams, kuriuos renkasi tuomet, kai nori atrodyti elegantiškai. Oficialiai progai itin tiks ir juodas kostiumėlis, kuriame akcentuojamos platesnio tipo ilgos, batelius uždengiančios kelnės. Kolekcijai žavesio suteikia ir marinistinio bei militaristinio stilių įkvėpti drabužiai – romantiškos suknelės bei griežto kirpimo šviesūs švarkeliai. Na, o visą kolekciją vainikuoja nuostabūs aksesuarai – dideli auskarai, kailiniai kaklo pakabukai, margaspalvės skarelės, apyrankės ir rankinės.

Miu Miu Resort 2011

Modeliai Lindsey Winxson ir Anais Pouliot

Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!Miu Miu Resort 2011: tegyvuoja ryškios spalvos!

Nuotraukos fashionising.com

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt