Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

Ugnius Kiguolis - -
Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

Didžiosios Britanijos gatvėse iškabinti apatinio trikotažo gamintojo Marks & Spencer naujosios reklaminės kampanijos stendai kaitina ne vieno kraują. Įdegęs kūnas, įspūdinga krūtinė ir šilkinis žalias apatinio trikotažo komplektas, papuoštas subtiliais baltais neriniais…

Stulbinantis vaizdas kaip mat padidino Marks & Spencer gaminių perkamumą. Be to, kompanija sulaukė daugybės smalsuolių skambučių, norinčių sužinoti, kas ta paslaptingoji nepakartojamų kūno linijų savininkė.

Pasirodo, tai 23 metų modelis Natalie Suliman. Šiomis dienomis, kai vis populiaresni tampa plastinių operacijų paliesti ir padailinti kūnai, natūrali gražuolės krūtinė nutiesė jai kelią į pripažinimą ir atnešė jai didžiulę sėkmę.

Pirmą kartą gatvėse pamačiusi reklaminę iškabą su savo pačios atvaizdu Natalie vos nepadarė avarijos. Pasak manekenės, ji buvo išties maloniai nustebina tokio vaizdo. „Aš važiavau į prekybos centrą, klausiausi muzikos ir staiga mano žvilgsnis sustingo ties didžiuliu reklaminiu stendu. Aš buvau pritrenkta pamačiusi, kad mano krūtinė atrodo tokia didelė. Tačiau aš dėl to tikrai nesiskundžiu! Džiaugiuosi, kad Marks & Spencer reklaminė kampanija, kurioje sudalyvavau ir aš, yra tokia sėkminga“, – kalbėjo mergina.

Natalie prasitaria, kad reklaminės kampanijos fotosesijos metu ji buvo be makiažo, taip pat jos kūnas nebuvo išteptas jokiais savaiminio įdegio kremais. Gražią odą ir seksualias kūno proporcijas mergina teigia paveldėjusi iš mamos.

Natūraliu grožiu spinduliuojantis mados padangėje atrastas modelis Natalie Suliman atskleidė ir savo ateities troškimus. Ji norėtų tapti profesionaliu modeliu, o taip pat nuvykti į Ameriką, kur galėtų pozuoti Victoria’s Secret katalogams.

Iš tiesų, didelės sėkmės sulaukęs Natalie sudalyvavimas Marks & Spencer reklaminėje kampanijoje, gamtos dovanotos įspūdingos kūno proporcijos žada merginai palankias karjeros aukštumas…

Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

[jimage 82480 522 441] [jimage 82481 326 450]

Modelį išgarsino įspūdinga krūtinė

[jimage 82483 311 450] [jimage 82484 299 450] [jimage 82485 360 450] [jimage 82486 376 490] [jimage 92166 376 490] [jimage 93915 326 450]

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt