Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

Gabriel E. Hall - -
Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

Neseniai Lietuvos mados padangėje nušvito dar vienas perspektyvus veidas – Rūta Lengvenytė. Išskirtinių bruožų gražuolė prieš keletą dienų sugrįžo iš savo pirmosios kelionės – Kinijos. Per joje praleistus tris mėnesius mergina pasiekė gerų rezultatų, patobulėjo ir tai įrodo nuostabiais darbais papildytas jos modelio book’as. Kinija – auganti rinka, ji suteikia naujam veidui geras sąlygas tobulėti ir padrąsina ryžtingai žengti pirmuosius profesionalaus modeliavimo žingsnius. Tad iki šiol į šią šalį skeptiškai žiūrėjusiems to pavyzdys ir gali būti Rūta.

Praėjus kelioms dienoms po sugrįžimo, susitinkame su Rūta ir pasikalbame apie dar nespėjusius priblėsti jos įspūdžius ir darbus.

– Kas paskatino Tave tapti modeliu?

Mano pusserė, geriausia draugė bei dar kelios draugės yra modeliai. Jų pasakojimai apie modelio gyvenimą – keliones, darbą, savarankiškumą, naujas pažintis ir, žinoma, rezultatą-, mane sužavėjo ir sudomino.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Neseniai grįžai iš savo pirmosios kelionės – Kinijos. Kokie įspūdžiai ten praleidus 3 mėnesius?

Net nepajutau, kaip greitai prabėgo tie trys mėnesiai, nes laiko ten veltui nešvaisčiau. Kai tik atsirasdavo laisvo laiko, nesėdėdavau namuose, o su draugėmis važiuodavome apžiūrėti Pekino. Buvau Summer Palace, Chiaujang parke, Tian Tan parke, Yi He Yuan vasaros soduose, Bijing zoo parke , Tiananmenio aikštėje bei The Beijing Olympic stadione. Susipažinau su Pekino miestu ir pamačiau daug įdomių vietų, kokių Lietuvoje neišvysi. Taigi įspūdžiai tikrai išliko puikūs.

– Kas labiausiai Kinijoje patiko ir nepatiko?

Kinijoje labiausiai patiko išbandyti viską, pamatyti tai, ko nesu mačiusi ir ko negalėtum rasti Europoje. Patiko išbandyti save, įgyti modelio patirties bei pažvelgti į mados pasaulį. Na, o nelabai patiko tai, jog kiniečiai pasirodė pernelyg įkyrūs ir tai mane trikdė. Be to, Kinijoje gana sudėtinga susišnekėti angliškai. Nebent miesto centre gali rasti laisvai bendraujantį šia kalba.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Ar buvo sunku prisitaikyti prie naujo gyvenimo ritmo? Ar susiradai naujų draugų modelių tarpe?

Kiek žinau, visada pirmose kelionėse būna sunku prisitaikyti. Man taip pat pirmąsias dvi savaites buvo nelengva, o po to jau viskas sekėsi puikiai. Na, o dėl naujų draugų, tai kastinguose susipažinau su daug modelių iš viso pasaulio ir kai turėdavau laisvo laiko eidavau su jomis susitikti. Taigi galiu pasakyti, kad tikrai įgijau naujų draugų.

– Keliese gyvenot? Ar gerai sutarėte su kambariokėmis?

Iš pradžių gyvenome keturiese. Panelės buvo atvykusios iš Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Likus trims savaitėms iki mano išvykimo, atvažiavo dar viena mergina iš Rusijos. Apskritai, kambariokės pasitaikė labai šaunios, greitai susidraugavome ir nebuvo su jomis jokių pykčių.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Gal galėtum plačiau papasakoti apie savo darbus Kinijoje? Kokiems žurnalams ir katalogams fotografavaisi?

Dalyvavau garsaus batų katalogo „sunxueliang“ fotosesijoje, o taip pat fotografavausi akinių bei įvairiems rūbų katalogams. Taip pat ne kartą teko bendradarbiauti su žurnalais „Elegant“, „Prestige“ bei „Milk“. Dar teko dirbti CCTV, flmuotis vyno reklamoje bei dalyvauti įvairiuose mados pristatymuose. Taipogi sudalyvavau konkurse „Miss city leisure world 2009“.

– Ar buvo sunku pozuoti naujam veidui? Ar fotosesijos labai nuvargino?

Iš pat pradžių teko šiek tiek pasipraktikuoti, bet greitai įsivažiavau ir tai nebuvo labai sudėtinga. Fotosesijos buvo įvairios. Pavyzdžiui, kartais tekdavo tik paprastai stovėti, o tai yra lengva ir nevargina. Tačiau sudėtingiau buvo, kai pavargusi turėdavai visą fotosesijos laiką šokinėti ir pozuoti taip, kad nuotraukose atrodytum labai laiminga.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Kurios fotosesijos rezultatu esi labiausiai patenkinta?

Mano nuomone, kiekviena fotosesija turi vis kitokį ypatingą rezultatą. Tad manau, kad pats geriausias yra bendras rezultatas – book’as su visomis nuotraukomis. Kol kas neturiu ko išskirti.

– Kaip elgėsi agentūros atstovai? Ar padėjo, kai prireikdavo pagalbos?

Agentūros atstovai tikrai labai draugiški ir maloniai bendraujantys. Jie puikiai šneka angliškai, todėl jiems gali sakyti viską, ko tik tau reikia. Nėra jokių abejonių, kad jie visada supras ir tau padės.

Tiesą sakant, man neiškilo rimtų problemų. Buvo tik tokios menkutės, kurios nedelsiant buvo išspręstos. Pavyzdžiui, kai mūsų apartamentuose dingo vanduo, paskambinome agentūrai ir ji iškart viską sutvarkė. Gerai, kad agentūra buvo tame pačiame pastate, nes jei ko reikėdavo, tiesiog galėjai bet kurią minutę į ją kreiptis.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Ar dirbti su Kinijos mados atstovais apskritai buvo malonu?

Džiaugiuosi, kad teko dirbti su Kinijos mados atstovais, tikrai buvo labai malonu 🙂

– Ar labai prailgo laikas be draugų ir artimųjų? Ar buvo galimybė dažnai su jais pabendrauti?

Pirmosios dvi savaitės buvo sunkios, nes neturėjome interneto apartamentuose. Tačiau apie tai pranešiau angentūrai ir ji šią problemą išsprendė. Daugiausiai su draugais ir artimaisiais susisiekdavau internetu. Taip pat pirkau tarptautinę kortelę ir skambinau tėvams.

– Kas ryškiausiai išliko atmintyje dirbant Kinijoje?

Manau viskas – visi tie trys mėnasiai – kaip dienoraštyje liko atmintyje.

– Ką galėtum patarti mergaitėms, kurios taip pat ruošiasi keliauti į šią šalį?

Turiu patarimą: neprisikraukite lagaminų! Kinijoje tikrai labai pigu ir galima viską nusipirkti, ko tik reikia.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

– Ar iš viso verta važiuoti į Kiniją? Ar pradedančiam modeliui ši šalis suteikia daug galimybių tobulėti?

Manau tai labai gera šalis pradedančiam modeliui, nes joje mados atstovai daro daug foto testų. Be to, nesudėtingai galima gauti katalogų nuotraukas, o tai yra labai gerai tavo book’ui.

– Parsivežei iš tiesų įspūdingą modelio book’ą. Ar pasvajoji apie tolimesnius savo modelio darbus?

Puiki pradžia dar tik pusė darbo. Kinijoje įgijau patirties ir ją norėčiau toliau gilinti kitose šalyse.

Modelio interviu: įspūdžiai iš pirmosios kelionės į Kiniją

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt