Karolis Inokaitis pataria iš kur vaikinam semtis stiliaus įkvėpimo ir ką rengtis į modelių kastingus.

Jurgita Kiguole - -
Karolis Inokaitis pataria iš kur vaikinam semtis stiliaus įkvėpimo ir ką rengtis į modelių kastingus.

Kviečiame susipažinti su modelių pasaulio senbuvio patarimais

Karolis inokaitis į „Supermodels“ agentūra atėjo būdamas penkiolikos. Dabar jis dirba su garsiausiais prekių ženklais ir stipriausiom užsienio agentūrom. Daug metų besisukdamas mados pasaulyje jis suprato, kad atrodyti stilingai yra privalumas. Karolis papasakojo iš kur kasdien semiasi įkvėpimo ir ką modelis turėtų žinoti prieš eidamas į kastingą.

Kaip apsirengęs jautiesi geriausiai?

Geriausiai jaučiuosi kai esu apsirengęs patogiai, kai mano apranga nevaržo judesių, kai apranga atitinka oro sąlygas, kai savo apsirengimu galiu išreikšti save.

Iš kur semiesi įkvėpimo?

Iš draugų, žurnalų, pinterest bei Instagram,- šioje platformoje vaikinams rekomenduočiau pasekti šias paskyras:

  • @Marcforne
  • @Andreafaccio
  • @Bieljuste
  • @aurimiis

Ką rekomenduoji rengtis modeliams į kastingus? Kaip tu dažniausiai rengiesi?

Stilius – labai individualus dalykas, bet man asmeniškai patinka derinti laisvą stilių su klasika. Pavyzdžiui vasarą, eidamas į kastingus dėviu maikutę arba liemenę, būna, kad ir abu vienu metu, jeigu lauke kiek vėsoka galimas šiek tiek “oversize” švarkas, labai mėgstu plačias klasikines kelnes, o prie jų derinu kedus – patogi avalyne yra būtinybė.

Visiem siūlyčiau rengtis protingai, rinktis klasikinius, laikui nepavaldžius drabužius. Nepasimeskite tarp naujausių tendencijų, stenkites atrasti derinius kurie jums leistų jaustis užtikrintai.

Jeigu visai neturite nuovokos kaip reikėtų rengtis į kastingus, pavartykite žurnalus, pradėkite sekti mados blogerius, o jau atvykę į mados savaites stebėkite kitus modelius, kaip jie rengiasi bei derina drabužius.

Iš kokių parduotuvių dažniausiai perki rūbus?

Šiuo metu rūbų beveik nebeperku, kadangi tenka bendradarbiauti su įvairiais prekių ženklais – rubus gaunu dovanų. Tačiau kartais užsuku į “second hand” parduotuves paieškoti įdomesnių rūbų. Seniau pirkdavau rūbus internetu.

Koks brangiausias rūbas, kokį esi nusipirkęs?

“Dior” batai ~600Eur

Įkvėpimo galite semtis ir iš Karolio, pasekę jį Instagram paskyroje @tetervinas

Apie autorių

Jurgita Kiguole

Jurgita Kiguolė - vienos geriausių modelių agentūrų Lietuvoje “Supermodels” savininkė ir ilgametė vadovė, sėkmingai užauginusi jau ne vieną pasaulinio garso modelių kartą. Grožio bei mados industrijoje nuo 2001metų aktyviai dirbanti, marketingo specialistė visuomenėje dažnai ir pati vadinama moteriškumo etalonu.

Susisiekite su Jurgita Kiguole
Apie Jurgita.lt