Modelių vyrų top 10

Linas Kiguolis - -
Modelių vyrų top 10

Šiandienos ikonos. Taip yra apibūdinami modeliai vyrai, kurie nuo praėjusių metų sėkmingiausiai skynėsi kelią į sėkmę ir pelnė didžiausią pripažinimą. Jų darbų sąrašuose – nesibaigiantys garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymai, daugybė fotosesijų populiariems mados laidiniams bei įvairioms reklaminėms kampanijoms.

Taip jau yra mados pasaulyje: vieni modeliai ateina, kiti išeina… Tačiau šis geriausių modelių vyrų dešimtukas parodė, kad jie yra stipri ir vis dar daug žadanti jėga, kurios charizma, aistra bei profesionalumas turėtų įkvėpti ir palaikyti visą vyrų modeliavimo industriją.

Taigi, praeitų metų modelių vyrų top 10 yra toks:

10. Mathias Lauridsen. Pastarieji 5 metai šiam iš Vokietijos kilusiam modeliui buvo itin sėkmingi ir gausūs kolekcijų pristatymų, fotosesijų reklaminėms kampanijoms ir įvairiems mados leidiniams. Garsios Dior, Calvin Klein, Jil Sander, Hermes, Hugo Boss, Givenchy, Missoni, o taip pat ir kvepalų Paul Smith ir Gucci reklaminės kampanijos.

9. Larry Scott. Larry – vienas labiausiai vertinamų modelių mados padangėje. Dešimt metų buvęs Armani kvepalų Acqua Di Gio reklaminiu veidu bei pasirodęs garsiausių dizainerių kolekcijose L. Scott užsitarnavo viso pasaulio pripažinimą. Naujausi modelio darbai – fotosesijos žurnalų „Interview“ ir „Vogue Hommes International“ puslapiams.

8. Alex Lundqvist. Kelią į sėkmę Švedijos sensacijai A. Lundqvist padėjo nutiesti jo griežti veido bruožai ir laimėtojo charakteris. Dėl savo įvairiapusiškumo ir profesionalumo, kuris taip reikalingas mados industrijoje, Alex buvo ir yra laukiamas dirbti kartu su Versace, Guess, Lagerfeld bei Hugo Boss. Laikomas vienu pirmųjų 90 – ųjų metų supermodelių, Alex ir šiandien išlieka itin sėkmingo modeliavimo pavyzdžiu.

7. Tony Ward. Ilgaamžiškumo apibrėžimas? Į jį galėtų tilpti aktoriaus, fotografo, dailininko ir, žinoma, modelio T. Ward karjera. Bendradarbiavimas su garsiausiais fotografais, kaip, pavyzdžiui, Steven Klein, Steven Meisel ir Terry Richardson, ir pasirodymas daugybėje prestižiškų mados leidinių. Visa tai parodo didžiulę T. Ward sėkmę. Naujausi modelio darbai – fotosesijos „i- D“ žurnalui ir „Diesel“ kvepalų reklaminei kampanijai.

6. Andres Velencoso Segura. Iš Ispanijos kilusio modelio unikalų jausmingumo ir vyriškumo derinį itin pamėgę žymieji fotografai Mert & Marcus, Inez and Vinoodh bei Patrick Demarchelier. Andres pasirodo J- LO Louis Vuitton, Chanell Allure Homme Sport bei Zegna Underwear reklaminėse kampanijose. Jo darbų sąraše daugybė mados pristatymų ir fotosesijų tokiems leidiniams, kaip „Vogue Paris“, „Vanity Fair Espana“, „L’Officiel Hommes“ ar „Hercules“.

5. Brad Kroenig. Mados pasaulis amerikiečių modeliui Nacho Figueras suteikė viską, apie ką tik jis svajojo: pripažinimą, buvimą geriausiųjų sąrašuose, nepakartojamą klientų sąrašą (pav. Hermes, Chanel, Fendi, Cavalli, Dom Perignon, Gap, Adidas, Tommy Hilfiger). Išskirtinę vietą jo karjeroje užima pasirodymas „Lagerfeld Confidential“ filme. Naujausių darbų sąrašuose – Karl Lagerfeld, Dom Perignon Oenotheque reklaminės kampanijos, fotosesijos „Contributing Editor“ ir „V Man“ leidiniams.

4 Nacho Figueras. Kartais modeliai taip atitinka tam tikro prekinio ženklo esmę, kad tampa daugiau nei jo reklaminės kampanijos veidu. Jie tampa neatsiejama to prekinio ženklo dalis. Taip atsitiko ir modeliui Nacho Figueras. Gera išvaizda, atletiškas kūnas ir įtaigus žvilgsnis kuo puikiausiai įkūnija Ralp Lauren vyrą. Šiais metais N. Figueras yra trijų Polo kvepalų rūšių („Polo“, „Polo Blue“, „Polo Black“) veidas. Tai yra pirmas kartas, kai modelis reprezentuoja visus kvapus iš karto.

3. Tyson Ballou. Tyson buvo pastebėtas 15 metų ir nuo to laiko jis nesustodamas kopia savo karjeros aukštumomis. Unikalūs veido bruožai, profesionalumas ir charizmatiškas žvilgsnis atvėrė jam nesibaigiančius darbų sąrašus su garsiausiais dizaineriais ar mados leidiniais. Naujausi darbai – D&G kvepalų „Anthology“ reklaminė kampanija, kurioje Tyson pasirodo kartu su Naomi Campbell, Claudia Schiffer ar Eva Herzigova, o taip pat ir fotosesijos French Connection bei Jones New York reklamoms.

2. Gabriel Aubry. Šis 90 – aisiais metais naktiniame klube atrastas modelis daugiausiai išgarsėjo dėl savo „berniukiškos“ išvaizdos. Jis dirbo kartu su Tommy Hilfiger, Versace, Hugo Boss ir Calvin Klein. Šiais metais G. Aubry pasirodo CK White Label, Uniqlo Summer reklaminėse kampanijose bei „V Man“ leidinyje.

1. Mark Vanderloo. Profesionalumas ir atsidavimas. Šios savybės Mark Vanderloo užtikrino aukščiausią geriausių modelių dešimtuko vietą. Modelis yra dirbęs kartu su Calvin Klein, Hugo Boss ir Giorgio Armani. Jis demonstruoja sėkmingo modeliavimo pavyzdį pasirodydamas šių metų DKNY kvepalų reklaminėje kampanijoje bei „V“, „Vogue Italia“ ir „GQ“ žurnalų puslapiuose.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt