Moliūgų dieta

Linas Kiguolis - -
Moliūgų dieta

Moliūgai gali praversti ne tik per Halloweeną, jie gali priversti ir sulieknėti! Gali išmokti gaminti gurmanišką moliūgų sriubą, moliūgų suflė, užtepėles ir net kepti moliūgų blynelius. Įjunk fantaziją ir prisimink, kad moliūgai turi baisiai mažai kalorijų ir šalina iš organizmo toksinus, valo organizmą bei stiprina imuninę sistemą.

KALORIJOS

100 g moliūgo yra 25 kalorijos.

VITAMINAI IR MINERALAI

100 gramų moliūgų yra 128 mg vitamino A, 12 mg vitamino C, 1,1 mg vitamino E, šiek tiek B grupės vitaminų, gausu angliavandenių – krakmolo, cukraus, pektinų. Taip pat mineralinių medžiagų – kalio, natrio, geležies, kalcio, fosforo, magnio.

DIETA

Moliūgų dieta pagrįsta mažu kaloringumu, keturias dienas iš eilės valgysite skirtingą maistą. Po keturių dienų, pradėkite dieną iš naujo. Dietos laikytis galima 12 dienų. Šios dietos metu, per 12 dienų, sulieknėsite 8 kilogramais.

Pirmoji diena:

Pusryčiai: Salotos iš moliūgų ir moliūgų košė.
Pietūs: Moliūgų sriuba.
Vakarienė: Troškintas moliūgas.

Antroji diena:

Pusryčiai: Salotos iš moliūgų ir moliūgų košė.
Pietūs: Dietinė daržovių sriuba ir moliūgų blyneliai.
Vakarienė: Švieži arba kepti obuoliai.

Trečioji diena:

Pusryčiai: Salotos iš moliūgų ir moliūgų košė.
Pietūs: Sriuba su frikadelėmis.
Vakarienė: Moliūgų salotos su ananasais.

Ketvirtoji diena:

Pusryčiai: Salotos iš moliūgų ir moliūgų košė.
Pietūs: Daržovių arba burokėlių sriuba.
Vakarienė: Moliūgų ragu.

Laikantis šios dietos reikėtų vartoti kuo mažiau druskos, riebalų ir cukraus. Gerkite tik negazuotą vandenį ir arbatą be cukraus. Tarp pusryčių ir pietų galite pasimėgauti pikantiškais užkandžiais, o vakarienę valgykite ne vėliau nei 18 valandą.

Autorė Gerda Zemenskaitė

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt