MTV apdovanojimai: stilius nuotraukose

Alice Woods - -

Vakar, lapkričio 7-ąją, Madride įvyko MTV Europos Muzikos Apdovanojimų (EMA) ceremonija. Renginį vedė ir gausų garderobą (per vakarą ji pakeitė net 10 apdarų) demonstravo aktorė Eva Longoria. Savo hitus ant scenos atliko Shakira ir Dizzee Rascal, Katy Perry, Linkin Park, Thirty Seconds to Mars su Kanye West, Rihanna, Kid Rock bei Miley Cyrus.

Tikriausiai niekam ne staigmena, kad daugiausia MTV apdovanojimų, net tris, susišlavė ekscentriškoji Lady Gaga, kuri dėl koncerto Budapešte negalėjo atvykti jų atsiimti. Geriausios naujokės statulėlę namo parsivežė atlikėja Ke$ha, geriausiu video tituluotas Katy Perry – „California Gurls“, daina – Lady Gaga – „Bad Romance“, labiausiai nusipelniusia daininike – Lady Gaga, o geriausiu dainininku paskelbtas jaunasis Justin Bieber. Kiti apdovanojimai: pop muzikos atlikėja – Lady Gaga, alternatyviosios muzikos atlikėjai – Paramore, gyvo garso pasirodymas – Linkin Park, hip hopo atlikėjas – Eminem, nominacijoje „Push act“ laimėjo Justin Bieber, roko grupė – 30 Seconds to Mars, sceninis pasirodymas – Tokio Hotel.

Renginio šeimininkė – Eva longoria

35-rių „nusivylusi namų šeimininkė“ sekmadienį buvo itin užsiėmusi. Be to, kad vedė šou, Eva per vakarą persirengė net 10 kartų! Violetiniu kilimu Longoria žengė vilkėdama itin puošnią, juodą, blizgančią George Hobeika suknelę. Žurnalistų paklausta koks dizaineris sukūrė jos apdarą, aktorė atsakė: „George“. Matyt žvaigždė nusprendė jog užteks paminėti vien vardą, nes vilkėjo tik pusę jo darbo. Scenoje, tarp daugybės (Gianfranco Ferre, Emilio Pucci ir kt.) mini suknelių, šou vedėja pademonstravo savo humoro jausmą užsidėjusi suknią-kumpį, taip turbūt parodijuodama Lady Gaga apdarą iš žalios mėsos imitacijos, kurį ši vilkįjo rugsėjo mėnesį vykusiuose MTV Video Music Awards apdovanojimuose.

Atlikėjai

17-metė Miley Cyrus, dėvėdama itin provokuojantį kostiumą, scenoje atliko savo hitą „Who owns my heart?“

Nors Rihanna negavo nei vieno apdovanojimo, žiūrovus dainininkė sužavėjo savo įspūdingu pasirodymu. Scenoje, gausiai išdabintoje gėlėmis atlikėja dainavo garsųjį singlą „Only girl (in the world)“, praėjusią savaitę užkopusį į pirmąją Britanijos Topų vietą.

Renginyje įspūdingai atrodė ir Kolumbijos superžvaigždė Shakira, atlikusi Pasaulio Futbolo čempionato 2010 himną „Waka waka“.

Scenos chuliganė – Ke$ha

Jau net du kartus vedusi apdovanojimų ceremoniją, Katy Perry ne tik gavo MTV statulėlę, pasirodė ant scenos, bet ir pamokė Evą Longorią kaip susilaukti daugiau dėmesio, artistiškai nutraukdama jos sijoną ir palikdama gražuolę vien tik su korsetu.

Violetinis kilimas

Rihanna dėvi Marchesa suknelę

Lygiai pusė George Hobeika suknios

Miley pasipuošė D&G

Blizganti Shakira

Katy Perry su vyru Russel Brand

Jared Leto su grupe 30 Seconds to Mars

Daininkė Ke$ha

Taylor Momsen – amžinas Helouvynas

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt