Natalija Zvonkė: „Nemėgstu stabdžių, ypač lovoje...“

Julie Splinters - -
Natalija Zvonkė: „Nemėgstu stabdžių, ypač lovoje...“

Turite pikantiškų klausimų? Nuogąstavimų dėl santykių, meilės ar draugystės? Galbūt problemų, kuriomis pasidalinti nedrįstate net su savo geriausiu draugu? Nenusiminkite, Jūs – ne vieni. Visus savo intymius reikalus patikėkite mums.

Šiame žurnalo „Jurgita“ numeryje, kaip ir žadėjome, į klausimus atsakinėja supermegažvaigždė iš Klaipėdos, žavi blondinė neįprastai aukštu intelekto koeficientu, vyrų tramdytoja, apsukri šou verslo vadybininkė, dainininkė ir šokėja, grupės „Yva“ idėjinė lyderė Natalija Zvonkė!

Natalijos atsakymai į redakcijos klausimus:

Tavo pirmas intymus nuotykis.

Pirmą kartą pasibučiavau pirmoje klasėje su suolo draugu per matematikos pamoką.

Kaip turėtų atrodyti ir elgtis vyras, norėdamas užkariauti tavo dėmesį?

Jis turėtų būti draugiškas, paprastas, mielas ir, svarbiausia, tvarkingas. Jo veido bruožai tikrai nėra svarbūs, ne jie moteris prie vyrų traukia.

Miegoti (ilsėtis) geriau vienai ar net ir tuomet mėgsti jausti vyrą šalia?

Jei noriu išsimiegoti – miegu viena, bet net ir tada vyras šalia nemaišo.

Esi seksuali, dėmesio tau tikrai netrūksta, prisipažink, ar dažnai naudojiesi tuo, siekdama vieno ar kito tikslo? Pavyzdžiui?

Profesine prasme naudojuosi dažnai, bet jei noriu atkreipti vyro dėmesį, stengiuosi elgtis taip, kad jis mane užkalbintų, o ne pati lendu į akis.

Ar esi stabdis lovoje? Kokių ribų niekada neperžengtum?

Nemėgstu stabdžių, ypač lovoje…

Seksualiausia vyro kūno vieta / dalis?

Protas!

Ėjimas „į kairę“ – išdavystė ar malonus nuotykis gyvenimą paįvairinti?

Išdavystė man būtų tada, jei mano vyras įsimylėtų kitą moterį.

Esi turėjusi intymios patirties su kita mergina?

Labai labai myliu vyrus… Ypač savo. 🙂

Natalijos atsakymai į Jūsų klausimus:

Natalija, ar gali nepilnamečiai lytiškai santykiauti? Man 16 m., draugui 17 m. ir jaučiam didelę trauką vienas kitam. (Agnė, 16 m.)

Tai neteiks tokio malonumo, kokį patirtum būdama pilnametė. Siūlyčiau apsiriboti bučiniais ir glamonėmis.

Kai tik pasiūlau mylėtis oraliniu būdu, mano partnerė pradeda isterikuoti ir dažniausiai viskas pasibaigia mažesniu ar didesniu pykčiu. Bet man to norisi! Kaip jai išaiškinti, kad tai malonu, o ne šlykštu? (Laimis, 22 m.)

Nusiprausk ir užpurkšk plaktos grietinėlės ant savo pasididžiavimo, tada gal tai nebeatrodys šlykštu 🙂

Labai kompleksuoju dėl mažos krūtinės, ne kartą esu girdėjusi, kaip pašaipiai apie ją buvo kalbama. Jei galėčiau, tikrai įsidėčiau silikoną, bet kol kas neturiu tam pinigų. Kaip išvengti patyčių ir „nebesiparinti“ dėl dydžio...? (Laura, 20 m.)

Nusipirk tinkamą liemenėlę ir stenkis demonstruoti savo privalumus, pavyzdžiui, ilgas kojas, riestą užpakaliuką, kad iki tavo krūtinės akys nebepakiltų. 🙂

Natalija, kada turėsit su Deivydu vaikų? (Raimonda, 15 m.)

Kai Dievas duos.

Kaip paaiškinti vaikinui, kad aš nenoriu oralinio? Sakau, kad man nepatinka, bet jis nesupranta, sako bus malonu… Kodėl jis to nori? (Indrė, 20 m.)

Jeigu tau nepatinka, matyt, jis nelabai žino, kaip reikia tai daryti. Išsiaiškink pati, kaip jis turėtų dirbti liežuvėliu, kad tu pamirštum viską pasaulyje, o lepinti tave oraliniu būdu vaikinas nori iš meilės.

Su vaikinu draugaujam daugiau nei metus. Vasarą pasimylėjom, abiems buvo pirmas kartas, bet nuo tada jam užtenka tik glamonių, o man – ne. Išbandžiau viską, niekas neveikia… Tikrai žinau, kad jis man ištikimas, bijau jo klausti tiesiai, nes gali įsižeisti arba visai prie manęs nebesiliesti. Ką daryti? (Eglė, 23 m.)

Vis tik paklausk tiesiai, nes gali taip ir pražilti belaukdama kito karto.

Vaikinas manęs nebetraukia. Palikti jo nenoriu. Ką daryti? Draugaujame dvejus metus ir man tikrai atsibodo lipti ant jo, kad pasimylėtume. (Emilija, 24 m.)

Pati sau prieštarauji: vaikinas nebetraukia, bet vis dar ant jo lipi. Gal tau tiesiog trūksta, kad jis imtųsi iniciatyvos ir tave „priremtų prie sienos“.

Natalija, gal tu žinosi, kaip geriau prieiti prie merginos, užkalbinti ją? Naktiniame klube dar įmanoma. O gatvėje, viešajame transporte? (Dainius, 18 m.)

Na, gatvėje gali apsimesti, kad vykdai apklausą „Ar gražioms merginoms lengviau gyventi?“, o viešajame transporte apsimesti kontrolieriumi. Pora nuoširdžių ir nebanalių komplimentų ir pokalbis gali pakrypti tau naudinga linkme.

Mano vaikinas nužiūrinėja praeinančias paneles. Ar tai gali reikšti, kad jam nusibodau? (Ieva, 21 m.)

Tai normalus vyriškas instinktas, jis net nesąmoningas ir tai tikrai neturi nieko bendro su jausmais tau. Anksčiau ar vėliau jis išmoks tai daryti subtiliau.

Ką manai apie atsitiktinius lytinius santykius? Kažkaip panelės labai skeptiškai į tai žiūri, vaikinams dėl to mažiau problemų. Įdomu, kodėl? (Antanas, 25 m.)

Na, manau, kad visų pirma vyrai labai skeptiškai žiūri į merginas, kurios iškart gulasi į lovą. Juk čia jums, vyrams, reikia ilgai trunkančio priešingos lyties užkariavimo, o mergina, kuri atsigula su tavimi pirmą pažinties minutę, po sekso tavęs nebedomins. Na, nebent ji išdarinės stebuklus…

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt