Natūraliai ilgos ir tankios blakstienos

Lucia Danes - -
Natūraliai ilgos ir tankios blakstienos

Yra daugybė būtų kaip blakstienas priversti atrodyti ryškiau ir išraiškingiau – dažymas tušu, priauginimas, cheminis dažymas ir pan. Tačiau ką daryti norint turėti natūraliai ilgesnes ir tankesnes blakstienas?

Vazelinas ir lūpų balzamas

Viena iš priemonių, galinti paskatinti ilgesnių ir tankesnių blakstienų augimą yra paprasčiausias vazelinas. Geriausia – natūralus ir be sintetinių priedų, kurie gali erzinti akis. Vazelinu reikia tepti blakstienas kasdien prieš einant miegot, o ryte viską švariai nuplauti (nebent nežadi dažytis akių tušu). Kad būtų patogiau vazeliną paskirstyti tolygiai, geriausia naudoti švariai išplautą seną akių tušo šepetėlį, tačiau naudojantis pieštukiniu lūpų balzamu ar vazelinus galima juo tiesiog perbraukti per blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Atlikus šią procedūrą teks apsišarvuoti kantrybe, mat efektui pastebėti gali prireikti 5 savaičių.

Vitaminas E

Vaistinėse galima įsigyti vitamino E aliejaus pagrindu (taip pat būna kapsulės), kurios puikiai skatina blakstienų augimą, todėl sudaro galimybę džiaugtis ilgomis, tankiomis ir sveikomis blakstienomis. Siekiant geriausio rezultato patariama aliejumi prieš einant miegot kruopščiai ištepti akių vokus, o ryte – švariai nuvalyti aliejaus likučius. Kaip ir naudojant vazeliną, procedūrą reikia atlikti kasdien.

Ricinos ir alyvuogių aliejai

Dar viena puiki priemonė norint džiaugtis gražiomis ir išraiškingomis blakstienomis – ricinos aliejus. Jį galima naudoti vieną lygiai taip pat, kaip vazeliną (tepant ant blakstienų) arba lygiomis dalimis sumaišytą su alyvuogių aliejumi ir tepant tiek blakstienas, tiek akių vokus.

Greipfrutų eterinis aliejus

Siekiančioms turėti gerokai tankesnes blakstienas patariama rinktis greipfrutų eterinį aliejų, kuris skatina itin tankių blakstienų augimą. Skirtingai nei anksčiau paminėtas priemones, greipfrutų eterinio aliejaus negalima laikyti per naktį, man laikant ilgą laiką jis gali stipriai sudirginti akis. Procedūrą reikėtų atlikti taip: švarų tušo šepetėlį panardinti į aliejų ir palaikyti 1 minutę tam, kad gerai prisigertų. Tuomet kruopščiai ir atsargiai užtepti aliejų ant blakstienų ir palaikius 10 minučių švariai nuplauti.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt